OG berie Internacional už druhýkrát za sebou!

OG berie Internacional už druhýkrát za sebou!

OG berie Internacional už druhýkrát za sebou! 1

Prach sa konečne usadil deň 6 v Medzinárodné 2019a tím zvíťazí v popole starého súpera.

Bol to bezpochyby intenzívny zápas, v ktorom obaja konkurenti urobili, čo bolo v ich silách. Je tu však iba jedna temná pravda: hore je iba priestor pre niekoho.

A nakoniec privítame dav nespoutanou emóciou a nekonečným potleskom Víťazi Medzinárodnej 2019 – OG!

Najprv však rýchly prehľad dnešných hier!

zápas 1: PSG.LGD vs. Tím Liquid

Tím Liquid mal tento rok ťažké hrať niekoľko hier – môžu byť naozaj vyčerpávajúce. Prvý zápas sa s ňou stretol LGD, súpera, ktorý má spravodlivý podiel tvrdých súperov.

Udelená hra 1 Trvalo chvíľu, kým nabral tempo, a iba občas došlo k výmene úmrtí za veľkú časť 52-minútovej relácie. Časom však LGD dosiahol malú výhodu a snehovú guľu, ktorá sa zrútila s ničivým dopadom na TL.

Odhodlaná nedovoliť, aby sa rovnaká chyba vyskytla dvakrát, TL vstúpil do ďalšej hry s obnovenou silou, rýchlo prepichol herný plán LGD a dal im vzorku svojho vlastného lieku. Napriek najväčšiemu úsiliu spoločnosti LGD v oblasti obrany sa hry uzavreli 2 a 3 spolu rovnakým spôsobom a vzali TL proti OG na veľké finále.

Veľké finále: OG proti Team Liquid

Ako vždy, veľké finále Medzinárodného roka 2019 bolo Najlepšie z piatich Hra, vyhodená s oboma tímami a pripravená dať všetko. Každé kliknutie znamená, že sa viac alebo menej priblížime k peňažnej cene vo výške 15 miliónov dolárov a prestížnej trofeji – najmenšie podrobnosti môžu zmeniť všetko.

Na začiatku hry 1 Spoločnosť TL bola odhodlaná urobiť veci skôr, ako ich OG dokáže správne klasifikovať a pripraviť. Prvý rýchlo pokračoval v ofenzíve a postavil OG na zadnú nohu, ale druhý držal a odmietol hru priznať až do 48. minúty.

To isté sa však nevzťahuje na hry 2, 3 a 4, Ohromený, OG ustúpil a zasiahol TL, kde to skutočne bolelo. Ďalšie dve hry trvali menej ako 30 minút.

Keď to oba tímy urobili 2: 1- Výsledok v prospech OG, húževnatosť, ktorú TL preukázala v The International, ukázala najmenšie množstvo trhlín. Tu a tam začali robiť malé chyby a ich oponenti to videli: útočné útoky OG, ktoré po úderoch proti TL spustili úder, sa vyplatili za necelých 25 minút, čím sa po druhýkrát za sebou stali majstrami sveta!

OG berie Internacional už druhýkrát za sebou! 2

Chceli by sme ešte raz zablahoželať OG k jeho neuveriteľnému výkonu. Koniec koncov, vyhrať medzinárodný zápas nie je ľahká úloha, oveľa menej dvakrát za sebou!

Oponenti, ktorí dorazili do finále, si samozrejme zaslúžia toľko pochvaly. Aj napriek tomu, že Team Liquid stratil prestížnu trofej, mal tento rok bezpochyby chvályhodný závod. Zvládli ste pôsobivé príležitosti, zapojili ste sa, a preto ste majstrom.

Platí to aj pre všetky zúčastnené tímy – sundávame si klobúky! Takže zostaňte na kurze, presadte sa a vždy dosiahnite nové výšky! Kto vie, jedného dňa by ste mohli dostať túto trofej!

Celkovo bol Medzinárodný rok 2019 v Šanghaji veľa zábavy. Dobrá hra a všetko šlo dobre.