OFTV: OnlyFans uv├ídza na trh aplik├íciu v ┼ít├Żle TikTok pre v├í┼í iPhone, Android a inteligentn├║ telev├şziu

Spolo─Źnos┼ą ONLYFANS spustila nov├║ telev├şznu aplik├íciu.

Aplik├ícia a streamovacia platforma sa naz├Żva OFTV a pou┼ż├şvatelia k nej bud├║ ma┼ą pr├şstup prostredn├şctvom svojho telef├│nu, tabletu alebo inteligentnej telev├şzie.

OFTV bude zadarmo pon├║ka┼ą origin├ílny obsah od autorov OnlyFans, ale pravdepodobne to nebude tak├Ż obsah, ako by ste o─Źak├ívali.

Web pre dospel├Żch zn├ímy svojim hodnoten├şm x vysvet─żuje, ┼że OFTV bude predstavova┼ą ┼ż├ínre ako fitnes, varenie, kom├ędia, hudba a ─Ćal┼íie.

Tim Stokely, zakladate─ż a gener├ílny riadite─ż OnlyFans, povedal: ÔÇ×Od za─Źiatku uvedenia OnlyFans na trh sme boli prvou platformou pre tvorcov, ktor├í poskytuje tvorcom ─Ćal┼íie mo┼żnosti.
auton├│mia a moc nad svojim obsahom.

ÔÇ×Ide n├ím o to, aby sme tvorcom poskytli viac pr├şle┼żitost├ş na spr├şstupnenie ich obsahu a viac sp├┤sobov, ak├Żmi k nemu m├┤┼że na┼ía komunita pristupova┼ą.ÔÇť

OnlyFans je platen├í slu┼żba predplatn├ęho, ÔÇőÔÇőtak┼że koncept bezplatn├ęho obsahu m├┤┼że niektor├Żch nov├Żch pou┼ż├şvate─żov pritiahnu┼ą.

OFTV m├í v s├║─Źasnosti ├║dajne viac ako 800 vide├ş od viac ako 100 tvorcov OnlyFans.

Je k dispoz├şcii na Android, iOS, Apple Telev├şzory Roku, FireTV, Android TV a inteligentn├ę telev├şzory Samsung.

Aplik├ícia sa v┼íak u┼ż stretla s ur─Źitou reakciou.

Aktuálne má 2.3 mimo 5 hviezdy na Apple Obchod s aplikaciami.

Jeden nespokojn├Ż recenzent poznamenal: ÔÇ×Pre─Źo je pornsite ako OnlyFans v obchode App Store? Je to proti Applepravidl├í. T├║to aplik├íciu budem nahlasova┼ą. ÔÇť

Zd├í sa v┼íak, ┼że OFTV je kr├┤─Źik od obsahu pre dospel├Żch a mohol by OnlyFans umo┼żni┼ą vstup na hlavn├Ż trh.

Model OnlyFans Corinna Kopf odha─żuje ┼íialen├ę dol├íre4, 2 mili├│ny v├Żplatn├Żch dn├ş napriek ÔÇ×odpadkov├ęmu miestu s Instagram reposty

V ─Ćal┼í├şch novink├ích si pozrite nov├ę Lamborghini Huracan Evo, ktor├ę v├ím m├┤┼że uprata┼ą dom a uvari┼ą ve─Źeru.

Pozrite sa na divoko p├┤sobiv├Ż telev├şzor Panasonic 65HZ1000, v─Ćaka ktor├ęmu v├Ą─Ź┼íina telev├şzi├ş vyzer├í ako odpad.

Pre─Ź├ştajte si n├í┼ího kompletn├ęho sprievodcu Call of Duty 2021.

A Dell Alienware R10 Ryzen Edition je hern├Ż po─Ź├şta─Ź, ktor├Ż drv├ş obe nov├ę konzoly.

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu