Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Oficálna hra Honor Play 20 s oficiálnou čipovou sadou OLED a Helio G80

Oficálna hra Honor Play 20 s oficiálnou čipovou sadou OLED a Helio G80 1

O Honor Play 20 Pre viac informácií o OLED de 6, 53 podporovaných rozlíšením Full-HD+. Temal entalhe de gota de água com suporte para a gama de jadrá DCI-P3.

A Česť lancou discretamente o novo smartphone Honor Play 20 Pro žiadne mercado chinês. É uma adição à série Hrajte 20 mame smartphone smartphone Honor Play 20. Všetky dostupné veľkosti sú vybavené OLED displejom pre smartphone, štvorjadrovým čipsetom MediaTek Helio G80.

O Honor Play 20 Pro tem precode CNY 10,699 (~ 263 dolárov) za odchýlku a únik de 8 GB RAM alebo 128 GB. Aktuálne dostupné zásoby v Číne a niektorých krajinách, ktoré preslávili globálne trhy. Väčšina mobilných telefónov v Číne pochádza z Číny.

O Honor Play 20 Pro vem com um ecrã OLED de 6, 53 podporovaných rozlíšením Full-HD+. Temal entalhe de gota de água com suporte para a gama de jadrá DCI-P3. Ďalšie funkcie skenera zobrazujú všetky údaje, ktoré nie sú zobrazené. Na frente, ele tem uma câmera selfie de 16MP e tem um sistema de câmara quad na parte routeira.

Konfigurácia môže mať hlavný snímač s rozlíšením 64 MP, ultra veľký uhlový snímač s rozlíšením 8 MP, makro s rozlíšením 2 MP a s rozlíšením 2 MP. Cyklus konfigurácie a farebný režim modulu blesku s LED diódami je dodávaný vo formáte quatro lentes.

Žiadny seu interiér, ele é equipmentado o SoC MediaTek Helio G80 kapacita 8 GB RAM. O 128 GB úložného priestoru pre smartfón, k dispozícii je väčšina typov pamäťových kariet microSD s rozšírením pamäte. Jedna alebo viac batérií 30,800 mAh má podpornú kapacitu 22,5 W. A Česť afirma que poderá carregar totalmente o dispositivo em apenas 65 minútos.

Formado em Informática / Multimédia trabalho há 10 anos em Logística no Ramo Automóvel. Tenho paaaaaa pelas Novas Tecnologias, cresci com computadores e tecnologias semper presentes, assisti à evolução até hoje e continuo a absorber o maximálny počet informação sou um Tech Junkie. Viciado em Smartphones e claro no AndroidGeek.pt