Odstr├ínenie miniat├║ry syst├ęmu Android Ako na to?

Ak ste pou┼ż├şvate─żom syst├ęmu Android, m├┤┼żete sa ocitn├║┼ą vo frustruj├║cej situ├ícii, ke─Ć si chcete stiahnu┼ą ─Ćal┼íie aplik├ície, ale nem├┤┼żete to urobi┼ą, preto┼że na tento ├║─Źel mus├şte odstr├íni┼ą to, ─Źo u┼ż m├íte. Z tohto d├┤vodu sme sa s vami porozpr├ívali, aby sme pre va┼íe zariadenie z├şskali priestor a odstr├ínili miniat├║ru. Pripojte sa k n├ím a z├şskajte viac inform├íci├ş o tom, ako odstr├íni┼ą miniat├║ry zo syst├ęmu Android.

─îo je miniat├║ra?

S├║ to k├│pie obr├ízkov ulo┼żen├Żch vo vn├║tornej pam├Ąti, ale v miniat├║re; Z tohto d├┤vodu s├║ zn├íme ako miniat├║ry obr├ízkov. Ke─Ć otvor├şme aplik├íciu ako gal├ęriu, jedn├í sa o miniat├║ru. Tieto obr├ízky sa generuj├║ automaticky, tak┼że pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu n├íjs┼ą h─żadan├Ż obr├ízok a musia ho iba vybra┼ą.

Probl├ęm nastane, ke─Ć Tieto obr├ízky sa nepretr┼żite kop├şruj├║ a neodstr├ínia sa, aj ke─Ć sa odstr├íni obr├ízok skuto─Źnej ve─żkosti. To za─Ź├şna spotrebov├íva┼ą miesto na DCMI zariadenia, tak┼że n├ím v┼żdy d├┤jdu miesto, aj ke─Ć u┼ż nie je ─Źo vymaza┼ą.

Odstr├í┼łte miniat├║ru syst├ęmu Android prostredn├şctvom aplik├ície

Android miniat├║ra remove ccleaner "width =" 1140 "height =" 641 "data-recalc-dims ="1

Existuj├║ dve aplik├ície, ktor├ę boli odstr├ínen├ę pomocou miniat├║r syst├ęmu Android. Oba si m├┤┼żete stiahnu┼ą z Obchodu Play a zaru─Źi┼ą odstr├ínenie t├Żchto ru┼íiv├Żch ├║dajov. T├Żmito n├ístrojmi s├║:

  • CCleaner: Po in┼ítal├ícii by sa malo vybra┼ą iba tla─Źidlo Anal├Żza, ke─Ć je tento proces dokon─Źen├Ż, mus├şme sa uisti┼ą, ┼że s├║ vybrat├ę pol├ş─Źka ÔÇ×Cache visibleÔÇť a ÔÇ×Cache hiddenÔÇť. Nakoniec jednoducho vyberieme tla─Źidlo ─Źistenia alebo vymazania.
  • ES File Explorer: Toto je prieskumn├şk s├║borov, s ktor├Żm m├┤┼żete vidie┼ą prie─Źinky obsahuj├║ce miniat├║ry, ktor├ę chcete vybra┼ą a pokra─Źova┼ą v jeho odstra┼łovan├ş.

Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że vymazan├şm t├Żchto ├║dajov sa nevyma┼że cel├Ż obr├ízok, tak┼że by ste sa nemali ob├íva┼ą.

Uzamkn├║┼ą miniat├║ru syst├ęmu Android

─Äal┼í├şm sp├┤sobom, ako sa vyhn├║┼ą generovaniu miniat├║r, je heslo. teda S├║bor .thumbdata1-1234567890 (umiestnen├Ż v adres├íri /DCIM/.thumbnails) mus├ş by┼ą nahraden├Ż pr├ízdnym. N├ízov zme┼łte na predch├ídzaj├║ci n├ízov. Thumbdata1-1234567890. Potom ho vlo┼żte do adres├íra /DCIM/.thumbnails.

Ak existuje s├║bor s t├Żmto n├ízvom, mal by sa vybra┼ą najv├Ą─Ź┼í├ş s├║bor a ak obidva maj├║ rovnak├║ ve─żkos┼ą, mali by sa zmeni┼ą oba.

T├Żmto jednoduch├Żm rie┼íen├şm si m├┤┼żeme vychutna┼ą viac ├║lo┼żn├ęho priestoru na na┼íich zariadeniach.