Odpovedať na správy WhatsApp od Facebook Stránky budú čoskoro možné

čoskoro budete môcť odpovedať na Whatsapp z facebookových stránok

Mark Zuckerberg, generálny riaditeľ spoločnosti Facebookminulý rok povedal, že sa chce pridať Facebook (Messenger), Instagram a WhatsApp v jedinej službe. Aj keď tieto tri platformy vlastníte vy, je veľmi nepravdepodobné, že sa to v blízkej budúcnosti stane malo by to veľký dopad na používateľov, ktorí by zmenu mohli odmietnuť. Aj tak na tom Zuckerberg stále pracuje a čoskoro by sa konečne mohol po prvýkrát spojiť aj WhatsApp Facebook.

V prípade, že by ste nevedeli, aplikácia Facebook Stránky (v španielčine známejšie ako Pages Manager) už ponúkajú spoločnostiam jedinú schránku, z ktorej môžu prijímať správy Facebook, Messenger a Instagram svojich zákazníkov a odpovedzte im na jednom mieste. To znamená, že jediná platforma, do ktorej by chýbala integrácia Facebook (aspoň vaše obchodné možnosti) by bol WhatsApp. Zdá sa, že sa to stane čoskoro, ako zistil vývojár, a kvôli iným indíciám.

WhatsApp bude čoskoro integrovaný do Správcu stránok Facebook aby ste si uľahčili život

facebookových stránkach

Vývojár Alessandro Paluzzi (cez WABetaInfo) nedávno odhalil sériu kódov, ktoré našiel v aplikácii Facebook ktoré naznačujú, že spoločnosť vytvára lokálna databáza na správu správ a služieb WhatsApp. Zjednodušene povedané, tieto kódy vám umožnia používať Facebook na prístup k niektorým veciam vo vašom účte WhatsApp.

Upozornenia WhatsApp môžete napríklad dostávať na adrese Facebook a dokonca aj niektoré detaily rozhovorov. Zistiť to bude možné aj z Facebook ak je kontakt WhatsApp zablokovaný, nájsť telefónne číslo, skontrolovať, či je chat archivovaný alebo nie, a tiež zobraziť konkrétne skupiny WhatsApp a profilové obrázky. To všetko, samozrejme, teoreticky.

Teraz by bolo logické, že predtým, ako urobíte tento veľký krok, Facebook skúste túto integráciu s WhatsApp najskôr v jeho multiplatformovom nástroji pre spoločnosti, Facebook Stránky. A) Áno, Facebook Mohli by ste vyhodnotiť vplyv a funkčnosť integrácie s menším počtom používateľov. Zároveň by zaokrúhlili doručenú poštu z Facebook Stránky s tým chýbajúcim kúskom.

Príprava pôdy na príchod Facebook Obchody

Facebook  Obchody si bezplatne vytvoria vlastný internetový obchod

Tento predpoklad dáva väčší zmysel, aj keď si uvedomíme, že príde veľmi skoro. Facebook Nakupuje na platformu, čo je funkcia, ktorá vám umožní vytvoriť si vlastný prispôsobiteľný obchod na sociálnej sieti. Tento nástroj bude dostupný pre používateľov s firemným účtom. Čo je viac, Predajne je možné vidieť na stránkach Facebook ako v Instagram. Ale najrelevantnejšie v tomto prípade je to Facebook Obchody umožnia zákazníkom komunikovať s firmami cez WhatsApp.

v reči, Všetko nasvedčuje tomu, že táto komunikácia bude prebiehať Facebook Stránky. prečo? No, za to, že aplikácia kde Facebook už teraz umožňuje spoločnostiam komunikovať so svojimi zákazníkmi z rôznych platforiem na jednom mieste. Túto integráciu by si samozrejme užili iba používatelia s účtom WhatsApp Business, keďže hovoríme o funkcii pre firmy.

Dúfajme, že áno, pretože by to značne uľahčilo prácu ľuďom, ktorí sa musia zaoberať komunikáciou spoločnosti v rôznych digitálnych kanáloch. Čo je viac, toto by bol prvý krok pre Messenger a WhatsApp sa konečne spojili v jednej správe. V každom prípade zostávame pozorní voči akémukoľvek oficiálnemu oznámeniu Facebook urobte to. Pamätajte, že toto všetko je len možnosť a že integrácia medzi WhatsApp a Facebook nie je potvrdené.