Odhalené slúchadlá V-Moda Hexamove Pro a Lite

V-Moda oznámila spustenie novej série bezdrôtových slúchadiel s názvom Hexamove. Nové Hexamove sú prvé skutočne bezdrôtové slúchadlá od spoločnosti a prichádzajú vo verziách Hexamove Pro a Hexamove Lite. Obe sady bezdrôtových slúchadiel majú ergonómiu navrhnutú pre bezpečné uchytenie a štýl.

Pro a Lite sľubujú rovnakú výdrž batérie so šiestimi hodinami prehrávania na jedno nabitie a nabíjacím puzdrom, ktoré vám poskytne ďalších 18 hodín prehrávania. Oba produkty Hexamove obsahujú 6 mm meniče sľubujúce hlboký základ, živé stredné zvuky a ostré zvuky pri prenájme. Hexamove Lite je ponúkaný v troch rôznych farbách a je navrhnutý s tenkým a ľahkým štýlom s využitím silikónových nástavcov do uší s izoláciou bass Level v troch rôznych veľkostiach.

Hexamove Pro je viac prispôsobiteľný so šiestimi rôznymi možnosťami, ktoré umožňujú ideálne uchytenie v uchu. Slúchadlá Pro zlepšujú pohodlie a bezpečné uchytenie pomocou plutiev, háčikov na uši a rovnakých silikónových koncoviek s izoláciou basov, ktoré sú k dispozícii v troch veľkostiach. Používatelia si môžu vybrať správnu kombináciu veľkostí hrotov a háčikov, aby vyhovovali ich potrebám a tomu, čo práve robia.

Profesionálni kupujúci majú tiež možnosť pripojiť popruh na krk a stabilizátor, aby boli slúchadlá bezpečne uložené, keď sa nepoužívajú. Ďalšou funkciou verzie Pro je kompatibilita s aplikáciou V-Moda, ktorá umožňuje prispôsobenie pomocou nástroja ekvalizéra. Hexamove Pro má tiež vymeniteľné ozdobné kryty na zmenu štýlu slúchadiel a dodáva sa s ďalšími sadami v striebornej a bronzovej farbe.

Profesionálni kupujúci si tiež môžu vybrať ďalšie štíty s monogramami alebo vlastným dizajnom na ďalšie prispôsobenie slúchadiel. Slúchadlá Pro aj Lite majú certifikáciu IPX5 na odolnosť voči potu, vode a prachu. Cena slúchadiel Hexamove Lite je 129,99 $, verzia Pro stojí 169,99 $. Obe verzie sú teraz dostupné priamo od V-Moda a cez Amazon.