Odborníci tvrdia, že ak zmeníte polohu svojho telefónu iPhone na FRANCÚZSKO, bude pracovať rýchlejšie

Ak váš iPhone beží trochu pomaly, existuje rýchla a jednoduchá oprava, ktorá je trochu neobvyklá.

Podľa GizChina môže manipulácia s nastaveniami polohy vášho mobilného telefónu zvýšiť jeho výkon – bez toho, aby ste ho museli používať Apple sklad.

Čínsky blog o telefónoch tento týždeň píše v príspevku, že čínsky telefónny blog tvrdí, že prepnutie vášho regiónu na Francúzsko môže zvýšiť rýchlosť iPhonu až o päť percent.

Tento trik údajne funguje iba na starších telefónoch iPhone a je spojený s reťazcom žalôb podaných proti Apple v USA a Európe v posledných rokoch.

To hovoria obleky Apple tajne „škrtil“ výkon iPhonu 6 a iPhone 7 prinútiť majiteľov, aby si kupovali náhradné telefóny alebo batérie.

Spoločnosť opakovane odmieta akékoľvek previnenie a obviňuje rozsiahle spomalenie z vysokého používania a teplotných zmien.

Apple tvrdí, že sa pokúša predĺžiť životnosť zariadení, a nie vás nútiť upgradovať.

Dnes má operačný systém iPhone, iOS, funkciu pre staré telefóny iPhone, kde si používatelia môžu zvoliť uprednostnenie lepšieho výkonu alebo výdrže batérie.

Technickému titánovi udelila francúzska vláda za incident pokutu, ktorá spôsobila potlačenie výkonu miliónov telefónov na celom svete.

Podľa GizChina to môže vysvetľovať, prečo zmena polohy vášho telefónu na Francúzsko slúži na zvýšenie jeho výkonu.

„To znamená, že spoločnosť nemôže zmierniť výkonnosť starých telefónov iPhone v krajine,“ tvrdí GizChina.

Ak chcete zmeniť polohu svojho iPhone, otvorte aplikáciu s nastaveniami, klepnite na svoje meno a potom klepnite na Médiá a nákupy.

Klepnite na Zobraziť účet> Krajina/oblasť> Zmeniť krajinu alebo oblasť. Vyberte „Francúzsko“ ako svoju novú krajinu.

Pred aktualizáciou svojej polohy musíte minúť kredit v obchode, zrušiť predplatné a získať spôsob platby pre svoj nový región.

Sledujte Audi, ktoré vám prezradí, ako pripojiť auto Apple CarPlay

V ďalších správach Musk pracuje na robotovi Tesla, ktorý vyzerá ako človek – a bude vykonávať „nudné alebo nebezpečné úlohy“.

WhatsApp pracuje na funkcii, vďaka ktorej by vaše správy mohli zmiznúť po 90 dňoch.

A, Twitter musí vykonať zmeny vo svojom redizajne aplikácie po tom, ako sa používatelia sťažujú na bolesti hlavy a migrény.

Platíme za vaše príbehy! Máte príbeh pre Naším cieľom je byť vaším tím techniky a vedy? Pošlite nám e-mail na adresu