Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Od zajtra si môžete na svojich smartfónoch Samsung, Razer alebo Asus vychutnať Google Stadia

Ceny hier na štadiónoch Google

Google Stadia je konečne exportovaná do iných smartphones robot

Od minulého novembra ponúka spoločnosť Google hráčom službu streamovania videohier: Štadión. Platforma, ktorej spustenie bolo náročné, vrátane mnohých chýbajúcich funkcií, je spoločnosť Google zodpovedná za vyplnenie všetkého v priebehu týždňov. Ak sa bezplatná ponuka rýchlo blíži, spoločnosť Google tiež formalizovala nový zoznam smartphones ktorí budú čoskoro môcť požiadať o Google Stadia.

Od zajtra 20. februára už nebude spoločnosť Google Stadia exkluzívne smartphones Pixel (od spoločnosti Google), a preto ho možno použiť na mnohých smartphones Android. Okrem telefónov Pixel bude teraz Google Stadia kompatibilná aj s telefónom Samsung, Asus a Razer.

Google Stadia na smartfóne s Androidom

Od zajtra bude možné hrať Google Stadia na Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8 +, Samsung Galaxy S8 Active, Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9 +, Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S10 / S10 +, Samsung Galaxy Note 10 / Note10 +, ale aj na telefóne Razer 1 a 2, bez zabudnutia na telefón Asus ROG a ROG Phone II.

Google hovorí, že to bude čoskoro bude možné hrať na úplne novom sortimente Samsung Galaxy S20, Ponuka je samozrejme prístupná všetkým hráčom, či už používajú vydanie Stadia Founders Edition, Stadia Premiere Edition alebo Stadia Buddy Pass.

Pamätajte, že je to dnes, v stredu, 19. februára, kedy si prví predplatitelia Stadia budú musieť zvoliť, aby si službu mohli naďalej užívať, alebo zastavili predplatné. Prví zákazníci, ktorí predplatili túto službu, mohli využiť výhody služby Google Stadia Pro tri mesiace, pričom prví z nich mohli začať predplatné v novembri 19. Teraz sa pozrite, ako sa bude vyvíjať hráčska základňa streamingových služieb Google v nasledujúcich týždňoch / mesiacoch …