Obviňuje spoločnosť Samsung Galaxy Predaj S20 na obavy z koronavírusu

Samsung Galaxy Séria S20 sa v USA oficiálne neobchoduje až do budúceho piatku, ale zariadenie už zasahuje trh v domácej Kórei spoločnosti Samsung. Počiatočný predaj Galaxy S20 sa označujú ako „rušivé“, pričom faktory viny spoločnosti Samsung sú mimo jej kontroly.

Správy z Kórey dnes (cez SamMobile) ukazujú, že počiatočný predaj Galaxy S20 sú oveľa nižšie ako predchádzajúce zariadenia. Zrejme spoločnosť Samsung predala prvý deň 70 800 kusov, čo výrazne zaostáva za minulými spusteniami. Galaxy Prvému dňu sa spoločnosti S10 podarilo predať 140 000 kusov, ktoré ešte porazila Note 10, ktoré spravovali 220 000.

Och.

Nie je to však preto, že Galaxy S20 je drahá alebo preto, že fanúšikovia nie sú nadšení. Samsung skôr obviňuje z prepuknutia koronavírusu, aby zabránil ľuďom v nákupe zariadenia. Telekomunikačný úradník to povedal Korea Herald že „prudký pokles“ „návštevníkov offline obchodov kvôli obavám z infekcie koronavírusmi“ mal veľa spoločného s nižšími údajmi o predaji. Okrem toho však uviedol, že k nižším číslam prispelo aj menej zliav.

V Južnej Kórei je práve teraz koronavírus oprávneným problémom. K dnešnému dňu ich bolo vyše 250 Nový potvrdené prípady vírusu v krajine s viac ako 2Celkom infikovaných v krajine. Je to celkom veľký skok v mesiaci, odkedy bol prvý prípad zdokumentovaný v krajine.

Viac informácií o spoločnosti Samsung Galaxy S20:

FTC: Používame automatické pridružené odkazy. Viac.


Vyskúšajte 9to5Google dňa YouTube pre viac noviniek: