Obrovsk├í podpora: Xiaomi Redmi AirDots TWS za 21 ÔéČ!

Xiaomi je jedn├Żm z najsl├ívnej┼í├şch v├Żrobcov elektroniky na svete. Ale … pravda sa hovor├ş, ┼że tento ─Ź├şnsky gigant sa r├íd in┼ípiruje v├Żrobkami Apple! Preto neprekvapuje, ┼że uviedol na trh produkt zalo┼żen├Ż na ve─żkej popularite Apple AirPods. V─Ćaka vynikaj├║cej kon┼ítrukcii, dizajnu a nez├ívislosti je Xiaomi Redmi AirDots TWS k dispoz├şcii v rozsiahlej propaga─Źnej ponuke, ktor├í stoj├ş len 21 ÔéČ. Najlep┼íie zo v┼íetk├ęho je, ┼że maj├║ dopravu zadarmo zo ┼ápanielska a trv├í to asi dva dni. Nepochybne vynikaj├║cou vo─żbou pre tento karant├ęnny ─Źas na tich├ę po─Ź├║vanie hudby.

Crazy cena: Xiaomi Redmi AirDots TWS za 21 ÔéČ!

Odkaz na n├íkup je k dispoz├şcii -> tu. Pam├Ąt├ím si, ┼że potrebujete kup├│n 4P5QOP6A, aby ste si mohli k├║pi┼ą Xiaomi Redmi AirDots za 21 ÔéČ.

Rovnako ako Apple AirPods a Xiaomi AirDots tie┼ż sprev├ídzaj├║ ta┼íku, nielen ju skladuj├║, ale aj nab├şjaj├║.

Tieto sl├║chadl├í s├║ navy┼íe vybaven├ę technol├│giou Bluetooth 5,0 , Ktor├Ż s─żubuje v├Żrazn├ę zlep┼íenie kvality a r├Żchlosti pripojenia k mobiln├Żm telef├│nom. (Medzit├Żm je to mimoriadne energeticky efekt├şvne)

Ako komunikujete s AirDots pri ch├┤dzi alebo tr├ęningu? Jednoduch├ę!
T├íto n├íhlavn├í s├║prava obsahuje dotykov├ę rozhranie, kde m├┤┼żete aktivova┼ą predvolen├ęho asistenta, pozastavi┼ą hudbu, zmeni┼ą hudbu alebo dokonca prija┼ą hovor aj bez dotyku telef├│nu.

Pokia─ż ide o nez├ívislos┼ą, m├┤┼że to trva┼ą okolo 4 na 5 Hod├şn. Pr├şpad v┼íak funguje aj ako prenosn├í nab├şja─Źka, ─Ź├şm sa zvy┼íuje v├Żdr┼ż bat├ęrie na 12 hod├şn.

V skuto─Źnosti je to ve─żmi zauj├şmav├ę, najm├Ą pre kvalitu zvuku. Obaja hovoria s telef├│nom s niek├Żm a po─Ź├║vaj├║ hudbu. Sk├║sil som to, t├║to aj profesion├ílnu verziu, a ├║primne povedan├ę, nikto nehovor├ş, ┼że bude mo┼żn├ę z├şska┼ą t├║to kvalitu zvuku v sl├║chadl├ích, ktor├ę stoja za predaj 21 eur. Tak┼że nem├ím probl├ęm ho odporu─Źi┼ą.

Odkaz na n├íkup je k dispoz├şcii -> tu. Pam├Ątajte, ┼że na zak├║penie za 21 eur je potrebn├Ż poukaz 4P5QOP6A.

Pre─Ź├ştajte si tie┼żAlebo si pozrite viac spr├ív, propaga─Źn├Żch akci├ş a ┼ípeci├ílnych noviniek pre Android

Sledujte najnov┼íie technologick├ę novinky. Nasledujte n├ís Facebook, Twitter, Instagram! Chce┼í sa s nami porozpr├íva┼ą? Posla┼ą e-mail na (chr├ínen├Ż e-mailom)

Obrovsk├í podpora: Xiaomi Redmi AirDots TWS za 21 ÔéČ! 1

Zakladate─ż spolo─Źnosti Leak debutoval online v roku 1999, ke─Ć vytvoril CDRW.co.pt. S Spectrum 48K urobil prv├ę technick├ę pohyby a nikdy neopustil po─Ź├şta─Źe. Je z├ívisl├Ż na mobiln├Żch telef├│noch, tabletoch a pom├┤ckach.