Obrovsk├í aktualiz├ícia M├íp Google prid├íva ÔÇ×preplnenos┼ąÔÇť verejnej dopravy, sledova─Ź rozvozu jedla a nov├║ mapu Covid

Mapy GOOGLE pr├íve pre┼íli obrovskou aktualiz├íciou s nieko─żk├Żmi zauj├şmav├Żmi funkciami.

Patria sem dve nov├ę vylep┼íenia sekcie ÔÇ×Trendy COVIDÔÇť a a Google Assistant re┼żim jazdy v Map├ích.

Aktualiz├ície oh─żadom Covid

V r├ímci svojho z├ív├Ązku pom├íha┼ą Map├ím po─Źas glob├ílnej pand├ęmie spolo─Źnos┼ą Google prid├íva funkciu ÔÇ×preplnenostiÔÇť.

Toto bude glob├ílne dostupn├ę na zariadeniach Android a iOS.

Povie v├ím, ako preplnen├Ż je v├Żber verejnej dopravy, ke─Ć pl├ínujete trasu.

Spust├ş sa v najbli┼ż┼í├şch t├Ż┼żd┼łoch.

Google okrem toho dodal: ÔÇ×Aktualizovan├í vrstva COVID v syst├ęmoch Android a iOS ─Źoskoro zobraz├ş viac inform├íci├ş vr├ítane v┼íetk├Żch pr├şpadov zisten├Żch v danej oblasti spolu s r├Żchlymi odkazmi na zdroje COVID od miestnych org├ínov.

ÔÇ×Toto je obzvl├í┼í┼ą praktick├ę, ak vyr├í┼żate z mesta a potrebujete sa informova┼ą o miestnych smerniciach, testovac├şch lokalit├ích a obmedzeniach v inom meste.ÔÇť

Sledova─Ź rozvozu jedla

Mapy Google z├şskavaj├║ aj funkciu, ktor├í v├ím umo┼żn├ş presne vidie┼ą, kde sa nach├ídza va┼íe doru─Źenie jedla.

Google vo svojom blogovom pr├şspevku uviedol: ÔÇ×Zav├ídzame mo┼żnos┼ą vidie┼ą aktu├ílny stav objedn├ívok na vyzdvihnutie a doru─Źenie v USA, Kanade, Nemecku, Austr├ílii, Braz├şlii a Indii pri rezerv├ícii alebo objedn├ívke z M├íp Google v syst├ęme Android a iOS. .

ÔÇ×Teraz m├┤┼żete vedie┼ą, kedy si m├íte vyzdvihn├║┼ą jedlo, alebo kedy m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą, ┼że v├ím doraz├ş pred dvere.

ÔÇ×M├┤┼żete tie┼ż vidie┼ą o─Źak├ívan├ę ─Źakacie lehoty a poplatky za doru─Źenie a jednoducho si objedna┼ą svoje ob─ż├║ben├ę polo┼żky priamo z aplik├ície Mapy Google.ÔÇť

Google Assistant jazdn├Ż re┼żim

V Map├ích Google sa v USA za─Źne zobrazova┼ą uk├í┼żka aktualizovanej verzie tejto funkcie.

Po zapnut├ş bud├║ m├┤c┼ą pou┼ż├şvatelia po┼żiada┼ą virtu├ílneho asistenta o pomoc, ke─Ć s├║ na cest├ích.

Google povedal: ÔÇ×Ak chcete za─Źa┼ą s re┼żimom jazdy, za─Źnite navigova┼ą do cie─ża pomocou M├íp Google a klepnite na vyskakovacie okno, aby ste mohli za─Źa┼ą.

ÔÇťAlebo v telef├│ne s Androidom prejdite na nastavenia Asistenta alebo povedzteÔÇ× Hej Google, otvorte nastavenia Asistenta ÔÇť. Potom vyberte ÔÇ×CestovanieÔÇť, zvo─żte ÔÇ×Re┼żim jazdyÔÇť a zapnite ho.

Google Maps pon├║ka virtu├ílne prehliadky starobyl├Żch miest ako Taj Mahal, Ben├ítky a pyram├şdy v G├şze

V ─Ćal┼í├şch novink├ích, Instagram pou┼ż├şvatelia zostali znechuten├ş z nov├ęho dizajnu aplik├ície.

Apple mohol omylom unikn├║┼ą, ako vyzeraj├║ jeho povestn├ę sl├║chadl├í cez ucho, prostredn├şctvom ikony v softv├ęrovom teste.

A, Twitter m├í nov├║ funkciu s n├ízvom ÔÇ×FlotilyÔÇť, ktor├ę funguj├║ rovnako Instagram Pr├şbehy.

Ste ve─żk├Żm fan├║┼íikom M├íp Google? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch …

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu