Obrazovka Samsungu Galaxy Note20 Ultra je najlepší podľa…

Najlepšia obrazovka samsung galaxy note 20 ultra

Jedným z najlepších telefónov, ktoré si môžete kúpiť, je aktuálna vlajková loď z rodiny Note kórejského giganta. Hovoríme o Samsung Galaxy Poznámka 20 Ultra, kolos, ktorý sa pýši niektorými vysokými črtami. Okrem toho, že je skutočným univerzálom.

Jedným z hlavných predstaviteľov tohto terminálu je jeho pôsobivosť obrazovke. Kórejský výrobca je odborníkom, pokiaľ ide o ponúkanie najlepších panelov na svojich vlajkových lodiach. A vzhľadom na to, že DxOMark považuje za Galaxy Note 20 Ultra telefón s najlepšou obrazovkou, je jasné, že práca, ktorú Samsung odviedol, bola bezchybná.

Áno, DxOMark teraz analyzuje displeje

Analýza DxOMark

Jednou zo skvelých referencií, ako zistiť, či má telefón dobrý fotoaparát, je portál DxOMark. Ide o to, že ich analýzy sú meradlom v tomto sektore a veľmi pomáhajú zistiť, či fotografická časť telefónu, ktorý si chcete kúpiť, spĺňa očakávania.

Dokonca aj fotoaparát Samsung Galaxy Note 20 Ultra prešiel rukami chalanov z DxOMark, čím bolo jasné, že jeho fotografická sekcia je vynikajúca, no nie najlepšia na trhu.

Ale najzaujímavejšie je, že teraz chlapci z DxoMark tiež analyzujú obrazovky. Doteraz sa táto skupina okrem akustickej časti špecializovala aj na predné a zadné fotoaparáty telefónov.

Teraz, a ako môžete vidieť prostredníctvom webovej stránky DxOMark, ponúkajú nový rebríček s obrazovkou Samsung Galaxy Note 20 Ultra je to najlepšie na trhu. Druhým je OnePlus 8 Pro, smartfón, ktorého hodnotu za peniaze je veľmi ťažké prekonať.

A to je všetko na slušnom treťom mieste máme Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, hlavný pracovný kôň rodiny Galaxy S od výrobcu a pýši sa vysokou multimediálnou sekciou.

Sú chlapci z DxOMark spoľahliví, pokiaľ ide o analýzu displejov? Pravdou je, že panely Samsung väčšinou ponúkajú výborný výkon, takže jeho prvé umiestnenie vyzerá celkom úspešne.

A ak k tomu pridáme veľkú prestíž, ktorú má tento portál pri analýze kamier, sme si istí, že Verdikty DxOMark by sa mali starostlivo zvážiť.