Obrázok: Toto je Samsung Galaxy Karta S6 Lite

Len včera sme uviedli niektoré podrobnosti o nadchádzajúcich Samsungoch Galaxy Karta S6 Lite v rade. Napísali sme, že v nasledujúcich týždňoch pravdepodobne zistíme viac. Prvý obrázok je však už na ulici.

samsung galaxy tab s6 lite

Galaxy Karta S6 Lite

Galaxy Tab S6 Lite sme sa dozvedeli, že je tabletom so stredným rozsahom špecifikácií à la de Galaxy Telefón A51. Vlastný Samsung Exynos 9611 nie je super rýchly, ale je energeticky efektívny a je podporovaný 4 GB pamäte. Tiež vieme, že zariadenie prichádza aj do Holandska v modrej a šedej verzii. Je to pekné a pekné, ale ako to vyzerá?

Ako tablet vyššie uvedený obrázok ukazuje, že ľudia z titulkov Android už niekde lovili. S dotykovým perom S Pen, ale to už bolo známe aj pod číslom modelu SM-P610 – „P“ pre tablety s písmenom S Pen. Na základe pomeru medzi dĺžkou dotykového pera a veľkosťou tabliet je možné viac-menej odvodiť, že Tab S6 Lite má približne rovnakú veľkosť ako samotná Tab S6. Takže pravdepodobne má porovnateľných 10,5 uhlopriečka obrazovky.

Vzhľad obrázkov je zvyčajne jasným znakom toho, že spustenie nie je ďalej. Nakoniec obrázky tiež pochádzajú niekde – niekde, kde sú prípravy na odhalenie v plnom prúde. Zatiaľ nepoznáme cenu, je však logické, že je lacnejšia ako samotná karta Tab S6. Ak má karta Tab S6 Lite obrazovku AMOLED, cena je stanovená v rovnakom regióne ako karta Tab S5e – približne 400 EUR. Ak je obrazovka typu TFT LCD, cena je o niečo nižšia.