Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Obrázky Nubia Red Magic 5G zaznamenané na stránkach TENAA

Bud√ļci vlajkov√Ĺ telef√≥n Nubie – hern√° lońŹ Red Magic 5G by sa mala v nadch√°dzaj√ļcom mesiaci staŇ• ofici√°lnou. Pred zańćiatkom predstavenia je Red Magic 5 sa objavil na TENAA s minim√°lnymi Ň°pecifik√°ciami a obr√°zkami. Obr√°zky TENAA ukazuj√ļ, Ňĺe telef√≥n pr√≠de so svieŇĺim dizajnom zozadu.

Telef√≥n Nubia Red Magic 5G m√° ńć√≠slo modelu NX659J. Jeho zoznam TENAA ukazuje, Ňĺe zariadenie meria 168,56 x 78 x 90,75 mm. Smartf√≥n je vybaven√Ĺ 60,65-palcov√Ĺ displej a m√° veńĺk√ļ bat√©riu 4, Kapacita 400 mAh.

Obrázky Nubia Red Magic 5G zaznamenané na stránkach TENAA 1

Obr√°zky ukazuj√ļ, Ňĺe smartf√≥n Red Magic 5G m√° kovov√Ĺ r√°m. Viditeńĺn√© mrieŇĺky na zadnej strane by mohli sl√ļŇĺiŇ• na umoŇĺnenie vytekania vn√ļtorn√©ho tepla. Priamo v strede je dlh√Ĺ pruh, ktor√Ĺ obsahuje vertik√°lne nastavenie trojit√©ho fotoapar√°tu. P√°sik m√° tieŇĺ znańćku Red Magic a logo spolońćnosti.

Obrázky Nubia Red Magic 5G zaznamenané na stránkach TENAA 2

ńĆerveno sfarben√° prav√° hrana zariadenia m√° vetracie otvory a rameno na vrchu. ńĹav√° strana, ktor√° je v modrej farbe, m√° tieŇĺ odvzduŇ°nenie, v√Ĺstrahu a regul√°tor hlasitosti.

Technick√© √ļdaje Nubia Red Magic 5G

Predch√°dzaj√ļce spr√°vy odhalili, Ňĺe Red Magic 5G m√° obnovovaciu frekvenciu 144 Hz a je poh√°Ňąan√Ĺ mobilnou platformou Snapdragon 865 a aŇĺ 16 GB LPDDR5 RAM. Trojit√© nastavenie fotoapar√°tu telef√≥nu m√° 64-megapixlov√Ĺ objekt√≠v Sony IMX686. Ońćak√°va sa, Ňĺe zariadenie bude podporovaŇ• r√Ĺchle nab√≠janie 55 W 4, 500 mAh bat√©ria. Ońćak√°valo sa tieŇĺ, Ňĺe bude maŇ• podporu bezdr√ītov√©ho obsadenia s n√≠zkou latenciou.