Obnoven├í konverz├ícia a pridanie naj┼żiadanej┼íej funkcie & # 039; na ─Ćal┼íej udalosti Apex Legends

Obnoven├í konverz├ícia a pridanie naj┼żiadanej┼íej funkcie & # 039; na ─Ćal┼íej udalosti Apex Legends 1

Apex Legends ─Źoskoro dostane funkciu, ktor├║ Andrew Wilson, gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Electronic Arts, opisuje ako ÔÇ×jedna z naj┼żiadanej┼í├şch funkci├ş od uvedenia ApexuÔÇť, pod─ża finan─Źnej spr├ívy EA za prv├Ż ┼ítvr┼ąrok.

Wilson nemohol pomenova┼ą t├║to funkciu, len uviedol, ┼że ─Ćal┼íia hern├í udalos┼ą Apex Legends pr├şde o nieko─żko t├Ż┼żd┼łov.

Presne to, ─Źo by t├íto funkcia mohla by┼ą, je dos┼ą divok├ę. V├Żraznou mo┼żnos┼ąou je zavedenie samostatn├ęho re┼żimu. V s├║─Źasnosti m├┤┼żu hr├í─Źi hra┼ą iba v troj─Źlenn├Żch skupin├ích pod─ża Apex Legends. Pri zva┼żovan├ş toho, ko─żko Apex Legends bol navrhnut├Ż pre t├şmov├║ hru, je ┼ąa┼żk├ę t├║to mo┼żnos┼ą objavi┼ą, ale tento ├║─Źet sa hod├ş ako ─Źasto po┼żadovan├í funkcia.

─Äal┼íou ─Źastou po┼żiadavkou je multiplatformov├ę hranie. A┼ż v polovici j├║na v├Żvoj├ír Respawn Entertainment ozna─Źil crossplay za ne├║nosne rozsiahly. Jeho pr├şchod o menej ako dva mesiace nesk├┤r by bol prinajmen┼íom prekvapuj├║ci.

Tre┼ąou mo┼żnos┼ąou by bola mo┼żnos┼ą znovu sa pripoji┼ą k hre po nepl├ínovanej strate spojenia. Funkcia Respawn v┼íak znova op├şsala funkciu ako zvl├í┼í┼ą ┼ąa┼żkop├ídnu.

Hr├í─Źi sa o tom dozved├║ viac 3, Sez├│na a funkcie, ktor├ę prines├║ so spusten├şm.

Foto s l├ískav├Żm dovolen├şm spolo─Źnosti Respawn Entertainment / Electronic Arts