Objektív Google vám teraz umožňuje kopírovať a vkladať rukou písané poznámky do vášho počítača

Objektív Google priniesol novú funkciu, ktorá používateľom umožní kopírovať a vkladať rukou písané texty z telefónu do počítača. Táto nová funkcia bude k dispozícii pre používateľov systému Android aj iOS. Uistite sa, že máte dobré písmo, ak máte zlé písmo, túto funkciu nemusíte používať, pretože funguje na písaní rukou, elegantnom a čistom písaní rukou.

Objektív Google teraz umožní používateľom kopírovať a vkladať rukou písané poznámky do počítača

Objektív Google vám teraz umožňuje kopírovať a vkladať rukou písané poznámky do vášho počítača

Táto nová funkcia bude veľmi užitočná pre študentov a môže ju používať ktokoľvek. Bola spustená nová funkcia objektívu Google a každý ju môže používať.

Ak chcete túto funkciu používať, musíte mať na vyhľadávacom paneli k dispozícii najnovšiu verziu aplikácie Google Lens alebo aplikáciu Google pre iOS. Všetci používatelia Android môžu používať prehliadač Google Chrome na používanie objektívu. Na oboch zariadeniach musíte byť prihlásení pomocou účtov Google. Ak ste napríklad pripojili telefón k počítaču na prenos poznámok, musí byť telefón aj počítač prihlásený pomocou účtu Google.

Ako kopírovať a vkladať rukou písané poznámky do počítača pomocou objektívu Google?

Ak chcete použiť túto funkciu, postupujte podľa konkrétnych krokov:

  • Ak máte poznámky napísané na kus papiera, otvorte objektív Google a ponechajte fotoaparát, keď je text na liste.
  • Fotoaparát objaví text a zvýrazní ho na obrazovke telefónu.
  • Teraz vyberte možnosť „Kopírovať do počítača“ a prilepte ju na iné prihlasovacie zariadenie.

Táto metóda je najjednoduchším spôsobom, ako skopírovať niečo z telefónu do počítača bez toho, aby ste si celú vec napísali.

To môže byť veľmi užitočné pre všetkých študentov v školách a na vysokých školách. Pretože tento objektív Google ľahko prevádza vaše rukou písané poznámky na tlačené poznámky. Ak máte zlý pruh, táto funkcia môže byť pre vás veľmi užitočná.