Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Objavte Warzone, bojového kráľa Call of Duty pre 150 hráčov

Call of Duty Warzone

Hovorí sa, že sa datuje od včerajška, rovnako ako minulý rok, dlho pred vydaním hry, že povesti naznačujú, že v poslednom Call of Duty Modern Warfare by mohol byť prítomný bojovo kráľovský režim. Niekoľko dní po prepustení hry nové zvesti ohlásili bojový royale režim až 200 hráčov na začiatku roku 2020. Podľa niektorých zvestí by bol tento herný režim dokonca voľný na hranie (teda zadarmo a hrateľný aj bez hry). Hra Call of Duty Modern Warfare).

Teraz je oficiálny, tento slávny herný režim existuje a je zadarmo. Warzone dnes prichádza na PS4, Xbox One a PC, ponúkne dva herné módy a 150 hráčov.

Warzone – Bojový royale podľa Call Of Duty

Nie je to teda jeden, ale dva druhy bitevných kráľov, ktoré dnes prichádzajú na Call of Duty a … zadarmo! Ešte lepšie, toto nie je bezplatný DLC, ktorý musí mať hru, ale voľný režim hry, ktorý si budete môcť stiahnuť dnes popoludní, aj keď túto hru nemáte!

Na program programu WarZone, dva herné módy. Prvý sa volá Pillage, takže cieľom hry bude zhromaždiť čo najviac peňazí v obmedzenom čase. Ako? Zabíjaním svojich protivníkov, ako v dobrej výzve tradície. Druhým herným režimom je preto režim Battle-Royale, kde 50 tímov troch ľudí súťaží na gigantickej mape takmer 300 bodov záujmu. Samozrejme, budú tam vozidlá s SUV, vrtuľníkmi alebo štvorkolkami. Cieľom hry je byť nažive posledný tím.

Je dôležité si uvedomiť, že WarZone ponúkne nový systém druhej šance. Keď padnete v bitke, ste prepravení do paralelného sveta, aby ste bojovali s iným mŕtvym hráčom. Výherca duelu sa vráti do hry, zatiaľ čo druhý definitívne zomrie.

Dôležité je tiež pamätať na to, že tento režim WarZone sa používa pri viacerých hrách. To znamená, že prehrávače PS4 budú môcť hrať s hráčmi PC alebo Xbox One a naopak. Posledný malý bod, podrobnosti na stiahnutie tohto herného režimu zadarmo.

  • Pre majiteľov Call of Duty Modern Warfare: – Stiahnutie od utorka 10. marca do 16:00 – Medzi 18 GB a 22 GB na stiahnutie.
  • Pre hráčov, ktorí nemajú Call of Duty Modern Warfare: – Stiahnutie od utorka 10. marca do 20:00 – Medzi 83 GB a 101 GB na stiahnutie.