Objavte aplikáciu, ktorá generuje reklamu pre Android

Objavte aplikáciu, ktorá generuje reklamu pre Android 1

Kontextov├ę reklamy m├┤┼żu by┼ą dos┼ą nepr├şjemn├ę, aby v├ís prin├║tili zasiahnu┼ą telef├│n alebo hodi┼ą cez palubu. Ale nebojte sa, nie ste sami. Dnes sa dozviete, ako sa zbavi┼ą pr├ş┼íer, ktor├ę sa n├íhle objavia na obrazovke v├í┼ího telef├│nu s Androidom.

Kontextov├ę reklamy sa l├ş┼íia od rekl├ím zobrazovan├Żch v dolnej alebo hornej ─Źasti aplik├ície alebo mobiln├ęho webu. V┼íetci s├║ na┼ítvan├ş otvoren├şm n├íhlej reklamy na celej obrazovke v telef├│ne. Iste, sta─Ź├ş stla─Źi┼ą tla─Źidlo Zavrie┼ą ox a zavrie┼ą ich, ale nezastav├ş ich to natrvalo.

─îo teda rob├şme? Mus├şte identifikova┼ą aplik├íciu, ktor├í otv├íra tieto reklamy, a mus├şte ju odin┼ítalova┼ą. Tu je nieko─żko jednoduch├Żch sp├┤sobov, ako zisti┼ą, ktor├ę aplik├ície otv├íraj├║ kontextov├ę reklamy v telef├│ne. Ale sk├┤r, ako budeme vy┼íetrova┼ą a zastavi┼ą vinn├şka, po─Ćme kr├ítko pochopi┼ą, pre─Źo sa to stane.

Pre─Źo sa v telef├│ne zobrazuj├║ kontextov├ę reklamy?

V├Żvoj├íri zvy─Źajne umiest┼łuj├║ reklamy do svojich aplik├íci├ş, ke─Ć pom├íhaj├║ zarobi┼ą peniaze. Zobrazen├Żm reklam├ím sa v┼íak nikto nep├í─Źi. Niektor├ş v├Żvoj├íri tomu mo┼żno nerozumej├║ a ke─Ć┼że je to vynikaj├║ci sp├┤sob, ako z├şskava┼ą kliknutia (potrebn├ę na generovanie v├Żnosov), na─Ćalej zobrazuj├║ kontextov├ę reklamy vo svojich aplik├íci├ích.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Ako odstr├íni┼ą reklamy, ktor├ę sa zobrazia po odomknut├ş telef├│nu s Androidom

Tak┼że sa neob├ívaj. V├í┼í telef├│n nebol napadnut├Ż. Reklamy sa zobrazuj├║ prostredn├şctvom aplik├ície alebo aplik├íci├ş, v ktor├Żch je nain┼ítalovan├Ż adware, ktor├Ż zobrazuje reklamy. Niekedy sa probl├ęm rozpadne okam┼żite po in┼ítal├ícii novej aplik├ície. Inokedy sa v┼íak m├┤┼żu n├íhle zobrazi┼ą reklamy. Bez oh─żadu na to, v akej situ├ícii ste, tu identifikujete aplik├íciu.

1, Skontrolujte najnov┼íie nain┼ítalovan├ę aplik├ície

Najjednoduch┼í├ş sp├┤sob, ako n├íjs┼ą ┼íkodliv├║ aplik├íciu, je pozrie┼ą sa na najnov┼íie nain┼ítalovan├ę aplik├ície. Ke─Ć┼że reklamy generuje aplik├ícia, v z├ísade sa bud├║ zobrazova┼ą v jednej z ned├ívno nain┼ítalovan├Żch aplik├íci├ş. Ke─Ć sa zobraz├ş kontextov├í reklama, stla─Źte tla─Źidlo najnov┼íej aplik├ície. Pozrite sa na n├ízov a ikonu prvej alebo druhej aplik├ície. Jedn├Żm z nich je vinn├í strana.

Ak je ┼ąa┼żk├ę ur─Źi┼ą n├ízov, stla─Źte a podr┼żte ikonu aplik├ície a potom stla─Źen├şm tla─Źidla Inform├ície o aplik├ícii zobraz├şte n├ízov.

2, Vyh─żadajte aplik├íciu bez ikony

Aplik├ície, ktor├ę sp├║┼í┼ąaj├║ kontextov├ę reklamy, sa niekedy nezobrazia na ploche ani v ponuke aplik├íci├ş. Tak┼że aj ke─Ć ide o ned├ívno nain┼ítalovan├║ aplik├íciu, nemus├şte ju ─żahko n├íjs┼ą. To v┼íak neznamen├í, ┼że neexistuje sp├┤sob, ako n├íjs┼ą ┼íkodliv├ę aplik├ície.

Mus├şte len navigova┼ą inak. To znamen├í, ┼że prejdite do ─Źasti Nastavenia> Spr├ívca aplik├íci├ş / Aplik├ície. V ─Źasti Nain┼ítalovan├ę aplik├ície vyh─żadajte aplik├íciu bez ikony. Niekedy je ikona, ale nem├í meno. Blaho┼żel├íme! Na┼íli ste falo┼ín├║ aplik├íciu.

3, Prihláste sa do Obchodu Play

─Äal┼í├şm sp├┤sobom, ako n├íjs┼ą zl├║ aplik├íciu, je pou┼żitie Obchodu Play. Mus├şme skontrolova┼ą najnov┼í├ş zoznam aplik├íci├ş pou┼żit├Żch na n├íjdenie aplik├ície, ktor├í generuje kontextov├ę reklamy. Je ─żahk├ę identifikova┼ą vinn├şka. To urobi┼ą:

krok 1: Po otvoren├ş kontextov├ęho okna stla─Źte tla─Źidlo Domov.

krok 2: Otvorte na svojom telef├│ne s Androidom obchod Play a klepnite na ikonu troch pruhov.

krok 3: vyberte Moje aplikácie a hry.

krok 4: prejdite na kartu In┼ítalova┼ą. Kliknite tu na ikonu rozlo┼żenia a vyberte mo┼żnos┼ą Naposledy pou┼żit├ę. Aplik├ícia, ktor├í zobrazuje reklamy, sa nach├ídza medzi prv├Żmi v├Żsledkami.

4, Skontrolujte aplik├ície na spr├ívu zariaden├ş

Falo┼ín├ę aplik├ície s├║ niekedy tak├ę siln├ę, ┼że ┼íkodlivo uchopia telef├│n v na┼íom telef├│ne. Pri ude─żovan├ş povolen├ş na aplik├íciu mus├şte by┼ą opatrn├ş. Ak chcete zisti┼ą, ─Źi niektor├í aplik├ícia prevzala kontrolu nad telef├│nom, prejdite do ─Źasti Nastavenia> Zabezpe─Źenie. Potom kliknite na aplik├íciu na spr├ívu zariadenia. Vypnite prep├şna─Ź ved─ża podozrivej aplik├ície.

5, Pou┼ż├şvajte aplik├ície, ktor├ę blokuj├║ kontextov├ę reklamy

Ak v├ím vy┼í┼íie uveden├ę rie┼íenia nepomohli n├íjs┼ą zl├║ aplik├íciu, je ─Źas zavola┼ą pol├şciu. No, nie doslova. Hovor├şm o aplik├íci├ích, ktor├ę zis┼ąuj├║ kontextov├ę reklamy. M├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą aplik├ície ako AppBrain Ad Detector a AppWatch. Nain┼ítalujte tieto aplik├ície a bud├║ v├ís informova┼ą o aplik├íci├ích, ktor├ę v├ís ob┼ąa┼żuj├║ reklamami.

Zastavi┼ą kontextov├ę okn├í

Ke─Ć n├íjdete aplik├íciu vinn├║, mus├şte ju odin┼ítalova┼ą alebo zak├íza┼ą jej upozornenia. Ak chcete aplik├íciu odin┼ítalova┼ą, prejdite do Obchodu Play, vyh─żadajte aplik├íciu a kliknite na tla─Źidlo Odin┼ítalova┼ą.

Upozornenia zak├í┼żete kliknut├şm na polo┼żky Nastavenia> Aplik├ície / nain┼ítalovan├ę aplik├ície / spr├ívcovia aplik├íci├ş. Tu n├íjdete aplik├íciu a klepnite na Spr├ívy. Vypnite prep├şna─Ź ved─ża polo┼żky Zobrazi┼ą upozornenia.

Čo je to vinná aplikácia?

D├║fajme, ┼że vy┼í┼íie uveden├ę met├│dy v├ím pomohli n├íjs┼ą aplik├íciu, ktor├í zobrazovala kontextov├ę reklamy. Zvy─Źajne sa jedn├í o aplik├íciu na baterku, prehliada─Ź, hru alebo aplik├íciu t├Żkaj├║cu sa zvonen├ş alebo hudby. Najlep┼íie je vedie┼ą, ─Źo in┼ítalujete do svojho zariadenia, pre─Ź├ştan├şm recenzi├ş in├Żch pou┼ż├şvate─żov a nein┼ítalovan├şm aplik├íci├ş z webov├Żch str├ínok tret├şch str├ín.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Ako odstr├íni┼ą reklamy, ktor├ę sa otv├íraj├║ sami