Objavte 10 najlepších IO hier pre mobilné telefóny s Androidom a zabavte sa

najlepšie hry pre Android

IO hry sú komplexný jav na vysvetlenie. Aj keď je jeho mechanika veľmi jednoduchá, úplne príležitostná a má malú hĺbku, Sú skutočne návykové! S nimi sa nepustíte do veľkého dobrodružstva, ale určite pri ich hraní strávite hodiny ak si neopatrný.

Väčšina má navyše niečo spoločné: ponúkajú online multiplayer, často v obrovských miestnostiach so stovkami hráčov. Pôvodne IO boli malé videohry pre prehliadače, ale veľká časť urobila skok k mobilným telefónom. Je ich veľa a veľmi rozmanitých žánrov, ale strávili sme niekoľko dní skúšaním veľa a teraz vám prinášame 10 najlepších IO hier (jednoduchých) pre Android. Môžeme začať?

Agar.io, jedna z najznámejších hier tohto žánru nemohla chýbať

Zo všetkých možných možností je v tomto zozname povinná iba jedna hra. Agar.io nie je prvá hra IO, ale rozhodne pomohla posunúť tento trh na netušené limity vďaka viralizácii.

Jeho mechanika je veľmi jednoduchá: ste loptou, ktorá sa na doske túla z jedného miesta na druhé a musíte jesť ostatných hráčov menší ako ty. Aj vy však môžete byť večerou väčšieho nepriateľa, takže musíte byť rýchly. Loptu si môžete prispôsobiť tak, aby sa odlíšila, a je to ľahko zrozumiteľná hra, ako aj zábavná.

Agar.io

Deeeep.io, ponorte sa do hlbín oceánu, aby ste ich všetky dokončili

Táto hra je podobná Agar.io, pretože musíte zlikvidovať ostatných protivníkov, ale odvtedy je veľmi odlišná. Účty s viac ako 80 morských tvorov vybrať si a na dosiahnutie svojho cieľa budete musieť použiť predmety, ktoré získate z dna mora. Čo je viac„Každý tvor má nejakú schopnosť než rozdiel od ostatných, ako napríklad chytanie nepriateľov, narážanie do nich, veľmi rýchla jazda atď.

Deeeep.io Beta

Goons.io, predstavujúce tímovú hru, solitaire a zachytenie vlajky

Udržiavame sa v dynamike vymazávania ostatných hráčov z mapy, ktorú máte na Goons.io. Tu bude vaša postava nosiť zbraň (spravidla meč alebo paličku), ktorá bude pri odstraňovaní nepriateľov stále väčšia a väčšia. Jeho úroveň prispôsobenia postáv je trochu obmedzená, ale má tri rôzne herné režimy, čo je medzi IO videohrami málo: hrajte sólo, tímovú bitku a zachyťte vlajku. Rovnako ako predchádzajúce sú jednoduché, ale veľmi návykové.

Goons.io Knight Warriors

Hole.io, staňte sa čiernou dierou, ktorá pohltí všetko, čo mu stojí v ceste

Ako naznačuje názov, v Hole.io ste čierna diera, ktorá musí všetko prehltnúť čokoľvek, čo zistí, sa zväčšuje, kým nemôže pohltiť budovy alebo celé mesto. V tomto prípade dynamika nie je zameraná na elimináciu ostatných hráčov, ale na absorbovanie vecí a voila. Jeho bezplatná verzia obsahuje reklamy, ktoré môžu byť trochu otravné, ale za ich úplné odstránenie môžete zaplatiť. Hra je úžasná.

Hole.io

Slither.io, vyhýbajte sa kolíziám s inými a zároveň chyťte svojich súperov, aby narazili do vás

Mysleli ste si, že ho vynecháme zo zoznamu? Nemožné! Slither.io je spolu s Agar.io ďalšou z hier, ktoré popularizoval žáner IO vďaka tomu, aké je to zábavné. Jeho mechanika je veľmi jednoduchá, ale zároveň je to skutočná výzva, ako postupujete.

Čo by si mal urobiť? Ako naznačuje názov, vyhnite sa kolízii s inými červami, aby ste neboli vylúčení. Súčasne však budete musieť použiť telo svojho červa Veďte svojich rivalov do pasce kvôli čomu narazia na teba. Hra ukazuje málo reklám, ak ste dobrý hráč, ale ak často zomierate, uvidíte ich ešte niekoľko.

skĺznuť.io

Snowball.io, snehová guľa, v ktorej zvíťazí iba jeden

Táto hra veľa pije z dynamiky bojových hier v štýle Super Smash Bros na platformách. Vaším cieľom bude zobrať snežný pluh a vytvoriť čo najväčšiu loptu, aby na ňu ostatní hráči narazili. Ak tak urobia, budú vyhodené do vzduchu a ak bude lopta dostatočne veľká, zrazíte ich z mapy. Vyhrá posledný, kto zostane.

Snowball.io

Paper.io 3D, veľmi návyková a náročná zónová maliarka

Po predchádzajúcom príklade podobnosti s inými žánrami vám Paper.io 3D okamžite pripomenie Splatoon. Tu budete musieť namaľovať rôzne oblasti 3D mapy vyhlásiť ho za svoje územie, a ten, kto si všetko vyfarbí pre seba, vyhrá.

Detail? Na to, aby ste si urobili nárok na oblasť, nebude stačiť len ísť odtiaľto tam, ale skôr budete musieť zavrieť sekcie okolo vašej farby, aby ste ich získali. Môže byť tiež odstránený, čo trochu zvyšuje zložitosť.

Paper.io 3D

Fidget Spinner.io, kópia Agar.io s o niečo výraznejšou grafikou

Ak je niečo, čo je možné Agar.io kritizovať, je to jeho dizajn, pretože bez ohľadu na to, ako zábavná hra je, určite to priťahuje dieťa z 5 rokov. Fidget Spinner.io opravte to a namiesto lopty budete Spinnerom, ktorý musí zlikvidujte ďalších menších nepriateľov pričom sa chránil pred veľkými chlapcami. Má mnoho skinov pre vášho Spinnera, aj keď neposkytujú žiadne špeciálne schopnosti. Samozrejme, power-ups si môžete kúpiť v obchode a má to misijný systém na zlepšenie odmien.

Fidget Spinner.io

Brutal.io, hra, v ktorej môžete v priebehu okamihu prejsť z dravca na korisť

Aj keď je hra veľmi podobná tej prvej v tomto zozname, Brutal.io má dve veci, ktoré ho odlišujú od tej jednej. Po prvé, jeho grafická časť je krajšia, aj keď je celkom jednoduchá. A za druhé, existujú strážcovia ovládaní hrou, ktorí vám ukradnú energiu a zmenšia vás, ak nezostanete aktívny. Áno, potom, čo ste boli dravcom, by ste sa mohli rýchlo stať korisťou.

Brutal.io

Warbot.io, návykový bitkár a jedna z IO hier s najlepšou grafikou

Ako ste si mohli všimnúť v celom tomto článku, IO hry nevynikajú veľmi dobrou grafikou, ale to nie je prípad Warbot.io. Tu budete pilotovať ozbrojeného robota s ktorou budete musieť zabiť všetkých nepriateľov, ktorých nájdete vo veľmi zábavnej bitke.

Niekedy hra vypadne z power-upov v nejakom náhodnom bode na mape, čo spôsobí ich spustenie urputné bitky za ich nárokovanie. Nie je to veľmi hlboká hra, ale takmer žiadna IO videohra nie je, aj keď to neuberá na zábave.

warbot.io

Vyskúšate ich a poviete nám, čo si myslíte? Niektoré môžete tiež odporučiť v našom poli pre komentáre. Mimochodom, pozrite sa na náš zoznam 10 najlepších bojových hier pre Android alebo najlepších alternatívnych hier k PUBG Mobile.

Related Articles

Back to top button