Objavili sa skutočnejšie fotografie a funkcie OnePlus 8 pre

Odhadovaný čas, kedy OnePlus začne predstavovať svoje nové produkty pre smartphones tento rok.

Séria OnePlus 8 je na ceste a objavili sa nové obrázky a vlastnosti modelu Pro.

OnePlus 7t Smartphone

OnePlus sa jej roky podarilo dobyť svoj trh. Ak bol jeho začiatok pri zavedení OnePlus One veľmi populárny, podarilo sa mu rok čo rok získať viac fanúšikov a ponúknuť svojim používateľom dobré argumenty o svojich zariadeniach, ako sú aktualizácie a vždy plynulý výkon.

Tento rok sa vďaka sérii OnePlus tiež objavia správy 8 na ceste. Rozdelené na 3 modely (Base, Pro a Lite) musia byť predložené koncom marca alebo začiatkom apríla. Správy sú však už známe a je k dispozícii viac fotografií a funkcií z OnePlus. 8 Pro.

Toto je nová vlajková loď OnePlus

V prvom z publikovaných obrázkov vidíme údajne nový OnePlus 8 Pro s priehľadným filmom, ktorý sa zvyčajne dodáva s novým vybavením v krabici. Na tejto fotografii vidíme trojitý zadný fotoaparát, ako sa očakávalo, veľmi podobný modelu OnePlus 7T Pro.

OnePlus 8 pre späť a funkcie

Na druhej fotografii vidíme tento model bez filmu, ktorý zobrazuje chrbát podrobnejšie, ako aj novú fialovú farbu, ktorá musí byť v tomto modeli tiež nová.

Na tretej fotografii sa môžeme dozvedieť hlavné črty tohto nového modelu. Procesor Snapdragon 865 bol potvrdený spolu s 12 GB RAM a 256 GB vnútorná pamäť. Kamera bude trojitá s konfiguráciou 64 + 20 + 12 MP a hlavným senzorom bude Sony IMX 686. Obrazovka bude 6, 65 “AMOLED s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a základná verzia systému Android bude 10.

OnePlus 8 Pro prinesie fotoaparát Punch-Hole

Obrázok vydaný spoločnosťou Slashleaks nám tiež ukazuje predok tohto zariadenia. Na fotografii vidíme prítomnosť kamery s dierovačom, čo znamená opustenie vyskakovacej kamery a celej obrazovky bez orezov.

OnePlus 8 predné

Podľa povestí musí byť táto zmena spojená s certifikáciou proti vode a prachu, ktorá musí byť sprevádzaná zavedením bezdrôtového nabíjania.