Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Obchod s aplik├íciami st├íle obmedzuje, ako m├┤┼żete zarobi┼ą peniaze

Red Magic 3S

O u┼żito─Źnosti aktualiz├íci├ş aplik├íci├ş nem├┤┼żeme hovori┼ą ka┼żd├Ż de┼ł. Ned├í sa poveda┼ą, ┼że aktualiz├ície s├║ v┼żdy a ├║plne nevyhnutn├ę, ale pravda je tak├í Apple urobil t├║to situ├íciu, nie─Źo komplikovan├ę dosiahnu┼ą.

Tak┼że ak ste pou┼ż├şvate─żom Mac alebo iPhone, m├íme dokonca dobr├ę spr├ívy, ak sa chyst├íte vysk├║┼ía┼ą Fantastick├ę aplik├ície (s jej novou aktualiz├íciou), budete m├┤c┼ą n├íjs┼ą ve─żmi zauj├şmav├ę aplik├ície, ako napr├şklad aplik├íciu pre kalend├ír, ktor├í m├í pre ├║lohy nieko─żko funkci├ş.

Obchod s aplik├íciami st├íle obmedzuje, ako m├┤┼żete zarobi┼ą peniaze 1

Malo by sa pam├Ąta┼ą na to, ┼że azda tie┼ż pozoruhodn├ę, je skuto─Źnos┼ą, ┼że aplik├ícia m├┤┼że ma┼ą re┼żim prihl├ísenia na odber. Bud├║ 499 dol├írov mesa─Źne alebo 40 dol├írov ro─Źne (so z─żavou 20 dol├írov za lep┼íie). Toto predplatn├ę je ur─Źen├ę pre iPhone, Mac, iPad a aplik├ície Apple Watch, ─Żudia, ktor├ş nepou┼ż├şvaj├║ Apple musie┼ą h─żada┼ą inde t├║to slu┼żbu.

Niektor├ş tvrdia, ┼że re┼żim prihl├ísenia na odber je spravodliv├Ż z d├┤vodu dostupn├Żch aktualiz├íci├ş a kvality aplik├íci├ş. Je potrebn├ę ma┼ą na pam├Ąti, ┼że neexistuje lep┼íia hypot├ęza pre ┼żiadosti o Apple, ber├║c do ├║vahy pravidl├í, ktor├ę kladie na ┼żiadosti.

Ak pozn├íte dynamiku obchodu App Store, toto nie je ni─Ź nov├ę. Najprv do┼ílo k zhonu do App Store v ─Źase, ke─Ć aplik├ície boli 00,99 $. O─Źak├ívali sa teda lacn├ę aplik├ície. Potom za─Źali bezplatn├Żmi aplik├íciami, ktor├Żch kontinuita v┼íak vy┼żaduje platbu. V priebehu rokov Apple odmietla pon├║knu┼ą flexibilnej┼íie ceny. Nesk├┤r za─Źali propagova┼ą z─żavu 30%, ktor├í v┼íak dostala kritiku. V tejto chv├şli Apple existuje politika, ┼że platba sa v priebehu roka zni┼żuje.

Vo v┼íetk├Żch situ├íci├ích s├║ klady a z├ípory, a to neunikne pravidl├ím, mus├şte v┼íak vzia┼ą do ├║vahy, ┼że pri obchodovan├ş v obchode App Store s├║ pravidl├í skuto─Źne pr├şsne.

Zdroj: The Verge