Obchod Epic Games Store ponúka 6 hry zadarmo batman pc

Obchod Epic Games Store ponúka 6 hry zadarmo batman pc 1

Obchod Epic Games Store ponúka 6 hry zadarmo batman pc 1

Obchod s počítačovými hrami Epic Games Store vyhodil dom z okna a spustil najmenej šesť hier Batman, ktoré si môžete zadarmo stiahnuť a zostať navždy. Až do včerajška boli v hodnote takmer 100 dolárov, takže je to skutočná pochúťka, pretože sú to tiež veľmi dobré hry. Na jednej strane máme Batman Arkham Game Collection, kompiláciu troch hier: Batman Arkham Azyl, Batman Arkham City a Batman Arkham Knight.

Existujú tri názvy akcie a slobodného vykorisťovania, v ktorých dôležitosť zohráva tajnosť. Tento balík stojí 48,99 dolárov. Existuje niekoľko ocenených hier, ktoré získali vynikajúce recenzie za svoje úspechy, bezplatný prieskum vozidiel a bojový systém, ktorý kombinuje stealth, gadgety a súboj ruky.

Súčasťou obchodu Epic Games Store je aj Lego Batman Trilogy, ďalšia kompilácia troch hier Lego Batman. Zábavné dobrodružstvo pre celú rodinu s kooperatívnym režimom. Tento balík tiež stojí 48,99 €, ale môžete ho získať na pár dní zadarmo a udržať ho navždy.

Ak si chcete stiahnuť týchto šesť bezplatných hier Batman, jednoducho choďte do obchodu Epic Games Store a vytvorte si bezplatný účet alebo sa identifikujte s účtom, ktorý už máte. Stiahnete si aplikáciu, ktorá vám umožní prístup k hrám a vstúpite do katalógu, aby ste v túto chvíľu mohli hru zadarmo aktivovať. Vložili ste ho na svoj účet a ponechajte ho navždy. Ak to nevidíte jasne, na tomto odkaze nájdete príručku, ktorá vám umožní sťahovať bezplatné počítačové hry z obchodu Epic Games Store.

Upozorňujeme, že Batman Arkham Collection a Lego Batman Trilogy si môžete bezplatne stiahnuť do 26. septembra. Takže opäť stoja takmer 100 eur. Ak ich však vložíte do svojej knižnice pred koncom semestra, uschovajte ich navždy. Obchod Epic Games Store distribuuje každý týždeň jednu hru (alebo šesť!). Ďalšie bezplatné hry z obchodu Epic Games Store sú ďalšie dva dobré tituly: Metro 2033 Redux a Everything.