Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Obchod Epic Games Store má teraz zoznamy želaní (konečne!)

Obchod Epic Games Store má teraz zoznamy želaní (konečne!) 1

Spoločnosť Epic Games vyvíja v hernom priestore pre počítače veľa vĺn, čo sa týka získavania všetkých exkluzívnych hier od veľkých aj malých vývojárov. V obchode však chýbala veľa funkcií, ktoré sú už dlho k dispozícii v prípade rád Steam. Dokonca aj jednoduché veci, ako sú zoznamy prianí, veľmi chýba, ale to sa teraz mení.

Spoločnosť teraz implementovala schopnosť pridať hry do zoznamu želaní a vyčleniť ich na budúci nákup.

  • Pripravované počítačové hry: Najlepšie nové hry, na ktoré sa môžete tešiť
  • Najlepšie počítačové hry na nákup: fantastické hry, ktoré si môžete pridať do svojej zbierky

Teraz, keď prezeráte hry v obchode Epic Games, uvidíte vedľa rôznych hier novú ikonu malého srdca. Kliknutím na túto položku sa daná hra pridá do vášho zoznamu želaní. Je zaujímavé, že sa tiež člení na typ vydania, takže kliknutím môžete pridať štandardné vydania, luxusné vydania a dokonca aj DLC do svojho zoznamu želaní.

Obchod Epic Games Store má teraz zoznamy želaní (konečne!) 2

Pri prezeraní zoznamu želaní potom môžete zoradiť podľa ceny, dátumu pridania a ďalších filtrov. Ak sa váš zoznam želaní stane nepraktickým, môžete ho tiež vyhľadať. Očividne dostaneme aj oznámenia o tom, kedy sa hry začnú predávať, či sú pripravené na predobjednávku alebo opustia skorý prístup.

Ak nie ste presvedčení, že zoznam želaní stačí na to, aby ste prešli na obchod Epic Games alebo ho používali viac, potom stojí za to vedieť, že tento obchod pravidelne rozdáva aj bezplatné hry. V súčasnosti tieto hry zahŕňajú Offworld Trading Company a GoNNER. S ponukou Anodyne 2: Návrat k prachu, krátka túra a Mutazione počas niekoľkých nasledujúcich dní.

Na stránke Trello spoločnosti si môžete pozrieť aj budúcu cestovnú mapu aktualizácií obchodu Epic Games Store.

  • zadarmo Twitch Hlavné hry: Bezplatné počítačové hry pre predplatiteľov