O2 uvádza na trh skoré ponuky Black Friday s ponukou pre iPhone 11, ktorá vám ušetrí 288 GBP

Priaznivci TELEFÓNU berú na vedomie, O2 práve predstavilo svoje prvé ponuky Black Friday.

Kľúčová zľava je pre zákazníkov, ktorí hľadajú výhodné ponuky pre iPhone Black Friday, so zľavou až 288 GBP na zmluvy na iPhone 11 – ale je ich veľa, čo si môžete prehliadať.

Rozsah Apple a telefóny s Androidom majú zľavy do 18. novembra alebo do decembra 2 v závislosti od modelu, v čom O2 nazýva svoj „najlepší čierny piatok“

Zahŕňajú zľavu až 288 GBP na iPhone 11 a zľavu až 200 GBP na iPhone SE.

Na mobilných telefónoch s Androidom môžete ušetriť až 400 libier na Galaxy S20 Ultra 5G alebo Galaxy S20 FE.

Ďalej sa šetrí aj na telefónoch Huawei, Sony a Google Pixel, a to všetko na 36-mesačné zmluvy.

Nakúpte skoré ponuky Black Friday od O2 – tu

Zdá sa, že väčšina maloobchodných predajcov telefónov a sietí uvádza na trh prvé ponuky v novembri tohto roku, pričom medzi nimi stojí predovšetkým ponuka iPhone 11 Black Friday.

To by mohlo ponechať priestor pre druhú vlnu, takže ponuku na Čierny piatok si vyberte len vtedy, ak ste si istí, že je pre vás to pravé.

Najlepšia ponuka telefónu iPhone 11 od spoločnosti O2 s úsporou 288 GBP vám prinesie 64 GB telefón s neobmedzenými dátami za 39,98 GBP mesačne a počiatočné náklady 60 GBP pri 36-mesačnej zmluve.

Získate tiež zľavu 20 % na AppleAirpods Pro a šesťmesačný bezplatný prístup Deliveroo Plus.

Medzitým jeho ponuky pre iPhone SE prichádzajú s Deliveroo Plus, výberom prístupu k službám vrátane Disney+ a Audible a ročným bezplatným predplatným Apple TV+ (v hodnote 59,98 libry).

Ponuky O2 sú vítaným znížením cien, aj keď je najlepšie porovnať a porovnať s inými možnosťami, keď sa uvoľňujú ďalšie ponuky.

Ponuky siete sú na 36-mesačné zmluvy, takže iní poskytovatelia môžu ponúkať kratšie zmluvy, ktoré by zvyčajne zvýšili mesačné náklady.

Ponuky spoločnosti O2 však zahŕňajú bezplatné doplnky, takže si zvážte, čo potrebujete a ako štíhle alebo dlhé chcete, aby mala vaša ďalšia zmluva.

Toto sú najlepšie ponuky, ktoré sme od O2 zatiaľ videli:

iPhone 11, neobmedzené množstvo dát, neobmedzené hovory + texty, 39,98 libry mesačne (60 libier vopred), 20% zľava na Airpods Pro, 6 mesiace Deliveroo Plus – kúpiť tu
iPhone SE, neobmedzené množstvo dát, neobmedzené hovory + texty, 39,84 libry mesačne (50 libier vopred), možnosť prístupu k Disney +, Audible a ďalším, Deliveroo Plus, bezplatný rok Apple TV+ – kúpiť tu

Pozrite sa na všetky najnovšie ponuky Black Friday na iPhone na jednom mieste.

Prípadne sa pozrite na našu hlavnú stránku ponúk mobilných telefónov Black Friday pre Apple a možnosti systému Android.

Ak chcete získať ďalšie novembrové ponuky, nezabudnite sledovať naše pokrytie technologickými akciami Black Friday.

Ak kliknete na odkaz v tomto príbehu, zarobíme príjmy affiliate partnera.