Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

O telefóne Xiaomi Mi 10S sa hovorí, že príde v roku 2020

Teraz je to takmer mesiac na dokončenie od uvedenia série Xiaomi Mi 10 smartphones, Medzitým sme narazili na niekoľko noviniek a špekulácií o pripravovaných produktoch tej istej čínskej značky. Okrem iného obsahuje aj správu, že Xiaomi sa chystá objaviť s telefónom Xiaomi Mi 10S. To isté by sa malo dostať na pódium v ​​druhej polovici bežného roka.

Vlastnosti Xiaomi Mi 10S:

Ako všetci vieme, čínska firma uviedla na trh sériu telefónov Mi 10 Smartphone takmer pred mesiacom. Bola to dvojica Mi 10 a Mi 10 Pro, aby spolu s 5G konektivitou priniesli mimoriadne pokrokové technické parametre. Teraz sa správa dotkla našich uší, že spoločnosť prinesie ďalšie vydanie v rámci série Mi 10 v druhej polovici roku 2020, ak bude všetko v súlade s plánmi. Očakáva sa však, že smartfón Mi 10S bude vydaný po novej sérii MIX.

Aká je autenticita správ, sa ešte len musí potvrdiť. Pripomínam, že čínska značka Xiaomi nikdy neuviedla sériu smartfónov s príponou „S“ počas vzácnych rokov. Predchádzajúci smartphone s príponou „S“ bol Xiaomi Mi 5S, ktorý bol odhalený už v septembri 2016.

Ak sa správa stane skutočnosťou, môžeme očakávať, že telefón Mi 10S bude mať vylepšenú vlajkovú loď. Vzhľadom na súčasné konfigurácie zariadení radu Mi 10 môže nadchádzajúce (očakávané) slúchadlo nainštalovať vyspelú verziu procesora Qualcomm SD865, aby malo veľký vplyv na špičkovú linku.

Tu to nekončí. Podľa predtým zverejnených správ začali projekty na upgrade CPU SD865 aj pre Xiaomi Mi MIX Alpha, ktorý bol spustený minulý rok.

Hore Ďalej: recenzia Xiaomi Mi 10 Pro