NY #1 štát v USA, kde sa ľudia chcú naučiť nové technické zručnosti v …

Plánujete sa v roku 2020 naučiť novú zručnosť? Nový rok je už za dverami a inšpiruje mnohých Američanov k predsavzatiam, ktoré im zaistia lepšiu a svetlejšiu budúcnosť – profesionálne aj osobne!

Codecademy, interaktívna online vzdelávacia komunita, ktorá učí milióny ľudí odbornosti, ktorá je potrebná na aktualizáciu ich kariéry a života 1, 000 zamestnaných obyvateľov USA, aby zistili svoje najlepšie novoročné predsavzatia súvisiace s technológiami založené na schopnostiach.

Listy, konferencie a ďalšie informácie o hedžových fondoch za 3. štvrťrok 2019

Prieskum odhalil zaujímavé údaje a generálny riaditeľ a spoluzakladateľ Codecademy Zach Sims má k týmto zisteniam odbornú analýzu.

1. Asi 62% zamestnaných obyvateľov USA plánuje v roku 2020 prijať rozhodnutie, ako získať alebo zlepšiť zručnosti súvisiace s technológiami.

Najžiadanejšia zručnosť v roku 2020 podľa štátu a jazykov

Podľa respondentov prieskumu tri najžiadanejšie jazyky prírodného spracovania, ktoré sa chcú v roku 2020 naučiť, sú Python, SQL a Javascript.

Vrch 5 Štáty USA, v ktorých obyvatelia plánujú prijať opatrenia na zlepšenie svojich technických schopností, boli tieto:

  1. New York (71%)
  2. Ohio (70%)
  3. Pennsylvania (69%)
  4. Maryland (67%)
  5. New Jersey (66%)

Sims hovorí: “Keď sa ľudia naučia písať kód, vydávajú sa na cestu osobnej transformácie, ktorá vstupuje do všetkých ostatných častí ich života. Pomáha ľuďom uvedomiť si svoj osobný a profesionálny potenciál a učí ich, aby sa stali riešiteľmi problémov.” “

2. Osobný rast a celoživotné vzdelávanie sú hlavnými motivátormi toho, aby sa ľudia v roku 2020 naučili nové zručnosti.

Približne 57% respondentov tvrdí, že „sebazdokonaľovanie“ je hlavnou hybnou silou osvojenia si novej tvrdej zručnosti v roku 2020. Profesionálny rast je s 23% druhým najväčším motivátorom a potenciál zarobiť alebo ušetriť viac peňazí bol tretím najobľúbenejším. motivátor s 20% respondentov.

“Učenie je celoživotná cesta, ktorá vyžaduje, aby niekto experimentoval, robil chyby a navrhoval riešenia problémov. Keďže sa publikum Codecademy stáva oveľa viac mainstreamovým, cesta k učeniu už nie je tou správnou cestou, ako bývala. Žiaci sa učia oveľa dynamickejšie.” cestu a existuje príležitosť priniesť programovanie a kódovanie masám na tejto novej ceste, “hovorí Sims.

Naučiť sa kódovať?

3. Takmer 82% respondentov z USA uviedlo, že si myslia, že rozlíšenia v oblasti kódovania a programovania majú najuniverzálnejší potenciál rastu – osobne aj profesionálne.

„V dohľadnej budúcnosti bude naďalej veľký dopyt po hardvéroch, akými sú SQL a Java, ale ďalším kódovacím jazykom, ktorý navrhujem, aby sa naučili všetci ľudia, je Python. Je to ideálna zručnosť naučiť sa v novom roku, pretože je oň veľký záujem. (Asi 18% technologických pracovných ponúk žiadalo kandidátov, aby porozumeli jazyku Python v roku 2019) a tiež preto, že je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko čítať a učiť sa, “hovorí Sims.

4. Takmer 73% respondentov uviedlo, že najlepším spôsobom, ako si osvojiť novú zručnosť, je „učiť sa praxou“.

Podobne 23% uviedlo, že včasná spätná väzba je pre nich úspešná v učení založenom na schopnostiach.

„Codecademy verí, že„ keď jeden učí, dvaja sa učia “, hovorí Robert Heinlein. „Aby sme túto vieru premenili na realitu pre ľudí, ktorí sa učia kódovať, vybudovali sme online komunitu s desaťtisícmi členov,“ dodal Sims.

Na celom svete sa ľudia stretávajú a spájajú sa na svojich vzdelávacích cestách, pomáhajú sa navzájom motivovať, oslavovať úspechy a ladiť kód. Fóra a naše Facebook skupina je otvorená pre všetkých a existuje aj exkluzívna komunita pre členov Pro. “

Niektoré schopnosti sa naučiť v roku 2020

5. Zhruba 68% obyvateľov USA tvrdí, že v minulosti dokončili riešenie založené na schopnostiach, a 57% sa domnieva, že svoje uznesenia pravdepodobne dokončia tento rok.

„Naučiť sa kódovať je nástrojom, ako sa vyvíjať. Pomáha ľuďom na celom svete vybudovať niečo zmysluplné,“ hovorí Sims, ktorý verí nielen vo svoju spoločnosť, ale aj v to, že kódovanie moci prináša tým, ktorí sa túto zručnosť učia a využívajú.

V novom roku sa chce Codecademy uistiť, že ľudia, ktorí si dajú predsavzatia naučiť sa nové zručnosti, budú mať nielen zdroje, ktoré potrebujú, ale aj podporu, aby udržali svoje ciele po celý rok.

Ako teda môžu ľudia začať podnikať vo svojich predsavzatiach a lepšie sa učiť sami tým, že sa v novom roku naučia kódovať? Codecademy ponúka limitovanú edíciu promo kampane prvý týždeň a posledný týždeň v januári a ponúka 20% zľavu na svoje členstvo v Codecademy Pro.

Codecademy Pro sa môže pochváliť exkluzívnymi kurzami, funkciami, mobilnou aplikáciou, živou podporou a ďalšími neoceniteľnými nástrojmi, ktoré pomôžu urýchliť proces učenia. Viac informácií je k dispozícii na www.codecademy.com/2020.