Nvidia GeForce Now zostane zadarmo až do júna

nvidia geforce teraz bude zadarmo 4 mesiacov

GeForce Now je cloudová herná služba Nvidie, ktorá bola vo svojich začiatkoch revolučná a sľubovala, že bude ovládnuť tento nový trh. Nikdy sa však nestal tak populárnym, ako sa očakávalo a navyše tento rok dostal niekoľko tvrdých rán s vydaním finálnej verzie. A je to tak, že pred dvoma mesiacmi Bethesda (Skyrim, Fallout, Doom atď.) a Activision Blizzard (Call of Duty, Overwatch atď.) odstránili všetky svoje hry z katalógu GeForce Now.

Neskôr by 2K Games (Borderlands, Civilization atď.) urobili to isté, ako aj Xbox Game Studios, Warner Bros, Codemasters, medzi inými, čím by GeForce Now zostali bez titulov ako Halo, Dirt a Mortal Kombat. Aby som nahradil takú obrovskú stratu, Nvidia oznámila, že GeForce Now zostane zadarmo až do júna. Na platforme navyše pribudla plná podpora hier od Ubisoftu, aby si hráči mohli užiť ságy ako Assassin’s Creed či FarCry.

Nvidia GeForce Now aktualizuje svoj katalóg a predlžuje bezplatnú skúšobnú verziu

Prehrávanie Nvidia Shield TV

Nvidia objasnila, že počas nasledujúceho mesiaca máj bude „vylepšovať katalóg“ GeForce Now, odstrániť niekoľko hier a pridať nejaké nové. Vzhľadom na tieto neočakávané zmeny spoločnosť nemieni používateľom službu účtovať, a preto ponúkajú a Bezplatná skúšobná verzia GeForce Now do júna. To je odteraz niečo viac ako a 1 GeForce Now mesiac zadarmo.

Škoda, že mnohé z najlepších hier v katalógu GeForce Now boli vyradené z dôvodu ich servisného modelu. Pamätajme na túto službu Nvidia umožňuje hráčom vychutnať si hry, ktoré už vlastnia, na iných platformáchBuď tie, ktoré dostali zadarmo, alebo tie, ktoré si kúpili. Vývojári tak nedostávajú extra zárobky, ako je to napríklad v prípade Google Stadia, ktorý hráčom účtuje všetky hry, ktoré ponúka, bez ohľadu na to, či si ich už zakúpili na iných platformách.

Napriek tomuto veľkému úniku v ich katalógu Nvidia dúfa, že všetky tieto vyradené hry sa čoskoro dostanú späť na GeForce Now. Našťastie drvivá väčšina AAA hier od Ubisoftu je stále dostupná na platforme, ako aj ďalšie veľké množstvo kvalitných hier. Pozývame vás, aby ste si zadarmo vyskúšali Nvidia GeForce Now a potom nám dajte vedieť, čo si o platforme myslíte.

Zdroj | 9to5Google