Nvidia GeForce NOW už prekračuje jeden milión registrovaných používateľov

Keď veci idú dobre, sú ohlásené, a preto je to tak nvidia oznámila, že jeho platforma cloudových hier, GeForce TERAZuž prešiel bariéra jedného milióna registrovaných hráčova dôvod je zrejmý, a to preto, že 65,88 eur budeme mať jednoročný prístup na platformu, kde si môžete vychutnať všetky naše hry zakúpené na Steam, Uplay, Origin, atď. z ľubovoľného zariadenia, aj keď nie je výkonné, a to všetko s prvým Bezplatný prístup na 90 dní a servery s grafikou GeForce RTX čo nám umožní využívať technológiu RayTracing vo videohrách, aj keď máte základný prenosný počítač s integrovanou grafikou, počítač Mac alebo dokonca mobilné zariadenie Android alebo iOS.

GeForce TERAZ Cena Španielsko 740x526 0

V prípade, že to nestačilo, spoločnosť to oznámila rozšíriť katalóg o viac ako 1.500 hier, mnohí z nich Triple A, napríklad Kyberpunk 2077, ktorý bude od prvého dňa uvedenia na platformu.

Už sme to povedali, hneď ako sme začali článok, a to je, keď sa veci oznamujú, darí sa im dobre, a to máme na mysli do všetkého ticha, ktoré obklopuje Google Stadia, platforma, ktorá nie je známa, koľko používateľov je v súčasnosti aktívnych, nehovoriac o jej veľmi nízkom katalógu hier, od ktorého sa očakáva, že tento rok priblíži celkom 150 hier.