NVIDIA Ďalšej Generácii Gpu So Až 7552 Jadier porovnateľné s referenčnou hodnotou

NVIDIA Ďalšej Generácii Gpu So Až 7552 Jadier porovnateľné s referenčnou hodnotou 1

Woah, veľký únik NVIDIA je pripravovanej novej generácie grafických kariet (pravdepodobne nazýva Ampér) práve vznikajúca z Geekbench (cez _[email protected]r). Nie jedného, ale dvoch samostatných jednotiek Gpu boli porovnateľné s referenčnou hodnotou osvetu, čo sú dosť možno dve grafické karty NVIDIA je nadchádzajúce zostavy. Nezabúdajte však, že tieto nie sú nevyhnutne Ampér (alebo Hopper), mali by sa dalo nazvať niečo iné (je to naozaj až na NVIDIA) a spoločnosť je známa zmeniť nomenklatúry na poslednú hodinu.

NVIDIA novej generácie grafických kariet porovnateľné s referenčnou hodnotou v Geekbench 5: pravdepodobne Ampér 7nm Gpu

Prvý GPU je jeden s 7552 CUDA jadier a 118 SMs. Zaujímavé je, výkonu a Geekbench čítať by znamenalo, že hovorí 128 jadier na SM teória je nesprávna a Gpu majú štandardné 64 jadier na SM. Tento konkrétny grafický procesor (GPU) bol taktovaný na 1.11 GHz, ktoré by, aby sa tento 16.7 TFLOPs časti pri aktuálnej rýchlosti. Samozrejme, ak sa tieto úniky sú legitímne (a mám pocit, že sú), potom to nie je top tier časti, ktoré by sa 8192 CUDA jadier. Tento GPU má 24GB pamäte (aj keď nie sme si istí, ak Geekbench je zisťovanie to správne).

nvidia-ampér-gpu-benchmark-leak-1nvidia-ampér-gpu-benchmark-leak-2

Tento konkrétny NVIDIA GPU skóre ohromujúci 184096 bodov na Geekbench – takmer 40% viac ako TITAN RTX. Majte na pamäti tieto sú takmer určite nie je konečné hodiny z grafickej karty – čo by znamenalo, pretaktovanie potenciál čaká hneď za rohom. Je tiež pravdepodobné, že to, čo hľadáme je dátové centrum častí (ako NVIDIA takmer vždy začína tých prvých) a nie herné varianty.

Druhý GPU je jeden s 6912 CUDA jadier a 108 SMs. Tento nižší-powered variant je taktovaný na 1.01 GHz a hodiny v približne 13.9 TFLOPs (približne rovnakej úrovni ako RTX 2080 Ti). Zaujímavé je, že táto karta sa zobrazuje ako s 47GB pamäte, ktorá robí tento pravdepodobné, že sme svedkami misread nejakého druhu, ako ďaleko, ako pamäť špecifikácie ísť. Na 6912 CUDA jadra variant skóre 141654 bodov na Geekbench – mierne vyššia ako RTX TITAN.

Špecifikácie uvedené v Geekbench podrobnosti vyskúšať takže šanca na to, že podvodných sú pomerne nízke. Vzhľadom NVIDIA bol plánuje začať novú sériu kariet pre docela nejaký čas teraz, tento únik bude sa stretol s niektorými vážnymi vzrušenie. Hodiny takmer určite ukazujú, že sme pri pohľade na 7nm uzol – žiadne staršie zrelé uzol by výnos oveľa vyššou frekvenciou.

Čo vieme doteraz

Sme už predtým počuli NVIDIA je Ampér Gpu, keď sa zložili EHS certifikácie a je vysoko pravdepodobné, že NVIDIA bude pokračovať s ich RTX filozofie a prijať, že na ďalšiu úroveň s Ampér. Práve teraz, v Turing GPU je schopné raytracing na 1080p 30 fps pre ľahké až stredne cesta ray tracing záťaž. Ampér GPU bude môcť ísť ďalej.

Skutočnosť, že je založená na 7nm proces znamená, tešíme sa na výkon výhodu, rovnako ako výkon účinnosť výhodu. Na minimum sa pozeráte na 50% zvýšenie všetky úvahy a pre watt watt.

GPU priemysel má v dôsledku NVIDIA je apatia, bol dosť pomalý, nie len z hľadiska obvyklých perf za $ rast, ale ako funkcia absolútny výkon rast rovnako. S NVIDIA konkurenčného motiváciu nefunguje (my sme AMD poďakovať za to, bohužiaľ), spoločnosť tiež bežal konfliktu v jeho zvyčajne hviezdne zisku záznamy. V skutočnosti, zatiaľ čo NVIDIA zostáva na 16nm proces, AMD sa stal proces vedúci pohybom na TSMC je 7nm procesu. Tu je to, čo analytik musel povedať:

V Utorok, Susquehanna Finančné Skupiny analytik Christopher Rolland zopakoval svoju Pozitívne hodnotenie pre Nvidia akcie, kde sa uvádzajú silné predaja pre Nintendo konzoly na videohry. Nvidia robí čipy pre herné zariadenia.

“Myslíme si, že Nvidia tváre najviac primerané Ulici očakávania v docela nejaký čas, s potenciálom tailwinds z zlepšenie DC (dátové centrum), Switch (Nintendo konzoly), a vysoká GPU (graphics processing unit) priložiť ceny (notebooky/desktopy), všetky v prednej časti litánie nadchádzajúce 7nm (nanometrov) spustí v najbližších deväť mesiacov,” napísal. Zdroj.

NVIDIA zdá sa, že má konečne rozhodla hrať dobehnúť a bude sa presunula na svoje vlastné 7nm do roku 2020. Podľa toho, čo sme počuli, tak ďaleko, to bude Samsung 7nm EUV proces a mali by ponúknuť významný krok v plnení z minulých generácií (aj TSMC je non-EUV založené 7nm procesu). 9 mesiacov sumy približne 3 štvrtiny a s spustenia v roku 2020, bude najprv začnete cítiť vplyv v treťom štvrťroku zisk (presne rok od teraz). Inými slovami, NVIDIA sa pomaly, ale isto pracovať svojej ceste späť do získanie Jensen jeho vytúženú záznam štvrtiny.

Odoslať