nud├ş┼í sa? Bavte sa s najlep┼í├şmi memes Xiaomi Mi 11

Najlepšie memy Xiaomi Mi 11

Hoci Mi 11 za┼żiaril vo svojom ofici├ílnom predstaven├ş a upevnil sa ako najv├Żkonnej┼í├ş Android mobil zo v┼íetk├Żch, soci├ílne siete si neodpustili nov├Ż smartf├│n Xiaomi.

Ako plynuli hodiny a dni, tis├şce pou┼ż├şvate─żov za─Źali tvori┼ą a zdie─ża┼ą memy o vzh─żade telef├│nu vo v┼íeobecnosti, m├ęmy, ktor├ę op├Ą┼ą dokazuj├║, ┼że a “mal├Ż” Estetick├í zmena m├┤┼że znamena┼ą rozdiel medzi prijat├şm a odmietnut├şm.

Pre─Źo je Xiaomi Mi 11 ┼ík├ídlen├ş?

Fotoaparát xiaomi mi 11

Ak ste si to e┼íte nev┼íimli, chceme v├ím poveda┼ą, ┼że Xiaomi “Vytiahol som v┼íetky ─Ź├şsla” premeni┼ą svoj nov├Ż mobil na meme okamihu. D├┤vodom je dizajn zadnej strany termin├ílu, ktor├Ż n├ím a ve─żmi pripom├şna iPhone v kombin├ícii s tv├írou kravy.

Ale nielen to je to, ─Źo vytvorilo stovky m├ęmov, ktor├ę sa stali vir├ílnymi na f├│rach a soci├ílnych sie┼ąach, preto┼że bez nab├şja─Źky v krabici, kde je termin├íl dod├ívan├Ż, urobil z toho aj v├Żsmech. Podobne je potrebn├ę objasni┼ą, ┼że k mobilu m├┤┼że by┼ą nab├şja─Źka zadarmo … ak si ho pou┼ż├şvate─ż, ktor├Ż si ho k├║pi, nezabudne op├Żta┼ą Xiaomi.

Najlepšie memy Xiaomi Mi 11

Tu s├║ niektor├ę z najlep┼íie memy Xiaomi Mi 11 ktor├ę sme na┼íli na internete, Nenechajte si ich ujs┼ą! Vyvolaj├║ na v├ís zvl├í┼ítny ├║smev.

Ako m├┤┼żete vidie┼ą na obr├ízkoch, v├Ą─Ź┼íina m├ęmov odkazuje na dizajn zadnej kamery ktor├Ż termin├íl m├í, dizajn, ktor├Ż je na prv├Ż poh─żad nepochybne ve─żmi zvl├í┼ítny.

Bez toho, aby ste k tomu dodali viac, ak ste na┼íli viac m├ęmov o Xiaomi Mi 11, alebo ak sa venujete vytv├íraniu vlastn├Żch m├ęmov a rozhodli ste sa tomu venova┼ą ─Źas. “Daj trochu l├ísky” do tohto mobilu, pode─żte sa s nami o obr├ízky v poli koment├írov, aby ich ka┼żd├Ż videl.

Related Articles

Back to top button