nudíš sa? Bavte sa s najlepšími memes Xiaomi Mi 11

Najlepšie memy Xiaomi Mi 11

Hoci Mi 11 zažiaril vo svojom oficiálnom predstavení a upevnil sa ako najvýkonnejší Android mobil zo všetkých, sociálne siete si neodpustili nový smartfón Xiaomi.

Ako plynuli hodiny a dni, tisíce používateľov začali tvoriť a zdieľať memy o vzhľade telefónu vo všeobecnosti, mémy, ktoré opäť dokazujú, že a “malý” Estetická zmena môže znamenať rozdiel medzi prijatím a odmietnutím.

Prečo je Xiaomi Mi 11 škádlení?

Fotoaparát xiaomi mi 11

Ak ste si to ešte nevšimli, chceme vám povedať, že Xiaomi “Vytiahol som všetky čísla” premeniť svoj nový mobil na meme okamihu. Dôvodom je dizajn zadnej strany terminálu, ktorý nám a veľmi pripomína iPhone v kombinácii s tvárou kravy.

Ale nielen to je to, čo vytvorilo stovky mémov, ktoré sa stali virálnymi na fórach a sociálnych sieťach, pretože bez nabíjačky v krabici, kde je terminál dodávaný, urobil z toho aj výsmech. Podobne je potrebné objasniť, že k mobilu môže byť nabíjačka zadarmo … ak si ho používateľ, ktorý si ho kúpi, nezabudne opýtať Xiaomi.

Najlepšie memy Xiaomi Mi 11

Tu sú niektoré z najlepšie memy Xiaomi Mi 11 ktoré sme našli na internete, Nenechajte si ich ujsť! Vyvolajú na vás zvláštny úsmev.

Ako môžete vidieť na obrázkoch, väčšina mémov odkazuje na dizajn zadnej kamery ktorý terminál má, dizajn, ktorý je na prvý pohľad nepochybne veľmi zvláštny.

Bez toho, aby ste k tomu dodali viac, ak ste našli viac mémov o Xiaomi Mi 11, alebo ak sa venujete vytváraniu vlastných mémov a rozhodli ste sa tomu venovať čas. “Daj trochu lásky” do tohto mobilu, podeľte sa s nami o obrázky v poli komentárov, aby ich každý videl.