Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nubia Red Magic 5G Údajné živé fotografie, výsledky testov hrania online

Nubia Red Magic 5G, nadchádzajúci herný smartfón od spoločnosti ZTE pod značkou Nubia, už zhromaždil veľa humbuk okolo so svojimi pôsobivými špecifikáciami a dizajnom. Údajný živý obraz telefónu sa teraz objavil online, a to vďaka porovnávacej webovej stránke. Obrázok ukazuje dvojitý tón späť s kombináciou modrej a ružovej. Keďže ide o fotografiu zblízka, zobrazuje sa na modrej strane aj odznak 5G a na strednom čiernom pruhu je osvetlený text „Red Magic“. Webové stránky okrem toho zdieľajú niektoré čísla FPS z hier, ktoré testovali na predradenej verzii Red Magic 5G.

Na obrázku zdieľanom spoločnosťou Game Bench je zreteľne viditeľný veľký znak „X“ na zadnej strane telefónu a medzi písmenom „X“ a čiernym pásikom je mriežka. Na ľavej alebo modrej strane telefónu je pogo konektor, vetracia mriežka a červený výstražný posúvač. Tri kamery na zadnej strane sú tiež zreteľne viditeľné a je zaujímavé, že horné dva senzory sú mierne nadvihnuté z tela, zatiaľ čo tretí senzor je v jednej rovine. Blesk je umiestnený nad horným fotoaparátom.

Nedávny zoznam telefónu Red Magic 5G spoločnosti TENAA ukázal obe strany telefónu. Na pravej alebo červenej strane sú umiestnené kapacitné gombíky na pleci, vetracia mriežka, vypínač a kolískový ovládač hlasitosti.

Game Bench, ktorá prichádza na predstavenie, otestovala aj niekoľko hier v telefóne, pretože ponúka 144Hz displej, ktorý bude pravdepodobne vôbec prvý v smartfóne. Skutočné preteky 3 na Red Magic 5G údajne dal priemernú rýchlosť snímok 144fps. Hra pre mier, čo je čínska verzia PUBG Mobile, sa pohybovala na strednej snímkovej frekvencii 90 snímok za sekundu. Testoval tiež Honor of Kings, čo je čínska verzia arény Valor, a získal medián a minimum 60 snímok za sekundu, pretože hra Bench nedokázala odomknúť režim vyšší ako 60 snímok za sekundu. Napriek tomu, skvelá správa pre hráčov.

Telefón bude poháňaný modelom Snapdragon 865 SoC a bude obsahovať 16 GB pamäte RAM, 256 GB zabudovaného úložného priestoru a Android 10, ako predtým odhalil spoluzakladateľ Nubia a prezident Ni Fei. Telefón by mohol mať viacero variantov ukladacieho priestoru.

Red Magic 5G zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania. Spoločnosť pôvodne plánovala predviesť telefón na Mobile World Congress (MWC) 2020 v Barcelone, ale kvôli obavám z koronavírusu bola celá udalosť zrušená.