Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

nubia Red Magic 5G prin√°Ň°a 144Hz obrazovky, akt√≠vne chladenie vzduchom do telef√≥nov

Gaming smartphones s√ļ vyroben√© tak, aby boli super r√Ĺchle a super siln√©, dokonca aj v porovnan√≠ s smartphones ktor√© maj√ļ presne rovnak√© Ň°pecifik√°cie. Bez ohńĺadu na to, ńći si k√ļpite tento humbuk alebo nie, je ist√©, Ňĺe pri intenz√≠vnom hran√≠ v√°Ň°ho telef√≥nu bude telef√≥n hor√ļci. To plat√≠ pre vŇ°etky smartf√≥ny, dokonca aj pre tie beŇĺn√©, ale hern√© telef√≥ny maj√ļ jednu v√Ĺhodu. PretoŇĺe nemusia vyzeraŇ• pekne a n√≥bl, m√īŇĺu sa dostaŇ• preńć so zaveden√≠m ventil√°tora na chladenie vzduchu, rovnako ako nov√Ĺ model nubia Red Magic 5G.

Tepeln√© Ň°krtenie sa stalo skutońćn√Ĺm probl√©mom pre v√Ĺrobcov smartf√≥nov, pretoŇĺe procesory s√ļ st√°le v√ĹkonnejŇ°ie, zatiańĺ ńćo telef√≥ny s√ļ tenŇ°ie a tenŇ°ie. V√§ńćŇ°ina rieŇ°en√≠, s nedostatkom vŇ°ade umiestnen√Ĺch prieduchov, zahŇēŇąa veńĺa tepelnej pasty a pokrońćil√© chladenie medi. Niektor√≠, ako napr√≠klad telef√≥n ASUS ROG, sa dokonca pok√ļsili vyuŇĺiŇ• extern√Ĺch fan√ļŇ°ikov s minim√°lnym √ļńćinkom.

nubia Red Magic 5G prin√°Ň°a 144Hz obrazovky, akt√≠vne chladenie vzduchom do telef√≥nov 1

To je d√īvod, preńćo je rieŇ°enie n√ļbie zauj√≠mav√© a zvl√°Ň°tne. Predstavte si mal√©ho rotuj√ļceho ventil√°tora vo vn√ļtri telef√≥nu, ktor√Ĺ priv√°dza chladn√Ĺ vzduch a hor√ļci vzduch von. Presne to navrhuje Red Magic 5G a nubia sa m√īŇĺe pochv√°liŇ• t√Ĺm, Ňĺe m√° za n√°sledok ochladenie telef√≥nu aŇĺ o 18 stupŇąov Celzia, a to pri intenz√≠vnom pouŇĺ√≠van√≠ aj pri nab√≠jan√≠ vysokou r√ĹchlosŇ•ou 55 W.

Red Magic 5G rob√≠ ńŹalŇ°ie tvrdenia, ako je 144Hz r√Ĺchla obnovovacia frekvencia, ktor√° je urńćite √ļspechom pre 60,65-palcov√Ĺ panel FHD + AMOLED. Sp√°ruje to s r√ĹchlosŇ•ou 240 Hz dotykovej odozvy, aby sa c√≠til eŇ°te r√ĹchlejŇ°ie. Pridajte procesor Snapdragon 865, podporu 5G, najviac 16 GB RAM a UFS 3,1 √ļloŇĺn√Ĺ priestor a urńćite m√°te v√Ĺtvory hor√ļceho hern√©ho telef√≥nu, obrazne a doslova.

nubia Red Magic 5G prin√°Ň°a 144Hz obrazovky, akt√≠vne chladenie vzduchom do telef√≥nov 2

Ako je to typick√© u ńć√≠nskych vlajkov√Ĺch lod√≠, cena v√°s pravdepodobne bude pos√ļvaŇ•. Nubia Red Magic 5G zańć√≠na na 3, 799 RMB (540 USD) pre 8 GB RAM a 128 GB √ļloŇĺn√©ho priestoru aŇĺ do v√ĹŇ°ky 4, 999 RMB (710 USD) pre najvyŇ°Ň°iu kombin√°ciu 16 GB RAM a 256 GB ROM. A ako je to typick√© v pr√≠pade ńć√≠nskych vlajkov√Ĺch lod√≠, dostupnosŇ• v USA bude spochybnen√°.