Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nubia Red Magic 5G ešte získa najvyššie skóre AnTuTu

Nubia Red Magic 5G ešte získa najvyššie skóre AnTuTu 1

Nubia Red Magic 5G, veľmi očakávaný smartphone, sa práve objavil na referenčnej webovej stránke AnTuTu. Nový zoznam odhalil niektoré dôležité špecifikácie týkajúce sa nadchádzajúceho zariadenia. Odhalili tiež skóre AnTuTu zariadenia Red Magic 5G a naznačili nám, čo môžeme očakávať.

Tento zoznam potvrdzuje, že Nubia Red Magic 5G bude športovať Qualcomm Snapdragon 865 SoC, spárovaný s GPU Adreno 650, GizmoChina správy. Spoločnosť pravdepodobne uvedie smartphone s rôznymi možnosťami pamäte RAM a úložného priestoru. Zoznam AnTuTu tiež ukazuje, že Red Magic 5G získal celkové skóre 633 724 bodov. Ak porovnáte tieto čísla, sú vyššie, ako to, ktoré sa doteraz dosiahlo na smartfónoch s Androidom.

Sledujte: Motorola RAZR First Look

Pripomíname, že čipová sada Qualcomm Snapdragon 865 má základné jadro Kryo 585 (Cortex A77) 2.84GHz. Má tiež tri jadrá Kryo 585 (Cortex A77) taktované na 2.4GHz. Napokon má štyri taktované jadrá účinnosti Kryo 385 (Cortex A55) 1.8GHz.

Nubia Red Magic 5G: Funkcie, špecifikácie (očakávané)

Podľa predchádzajúcich únikov a fámy bude mať nadchádzajúce zariadenie Nubia pravdepodobne ako primárny fotoaparát 64-megapixlový snímač. Ako poznamenala spoločnosť TEENA, Nubia Red Magic 5G sa ocitne 60,65-palcový displej. Vlajková loď herný telefón by mohol tiež začať s 4, Batéria 400 mAh. Batéria je o niečo hlbšia a pravdepodobne podporuje aj technológiu rýchleho nabíjania až 55 W.

Predchádzajúci zoznam Geekbench tiež spomínal, že Red Magic 5G sa bude dodávať s operačnými systémami Android 10 OS po vybalení. Na zobrazovanie by smartphone mohol ponúknuť nastavenie dvojice kamier vo vertikálnom zarovnaní s čiernym pruhom bežiacim v strede smartfónu. Zdá sa, že zariadenie má tiež dvojfarebný povrchový dizajn. Únik tiež ukazuje, že Red Magic 5G bude majú chladiace otvory na oboch stranách a vzduchové spúšťače na pravej strane. Na prednej strane sa očakáva, že zariadenie bude mať prednú kameru s dierovacím otvorom.