Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nubia Red Magic 5G bude ma┼ą vzru┼íuj├║cu kombin├íciu farieb, tipy pre v├Żpis TENAA

Nubia Red Magic 5G bola ned├ívno objaven├í v datab├íze ─Ź├şnskeho regul├ítora TENAA, ktor├í sa vyzna─Źuje ve─żmi neobvyklou farebnou sch├ęmou. Obr├ízky zobrazuj├║ zadn├║ ─Źas┼ą telef├│nu ru┼żovou farbou na jednej zvislej polovici a na druhej strane svetlomodrej. Obidve farby stmavn├║, ke─Ć sa pohybuj├║ smerom k okrajom okraja, pri─Źom ru┼żov├í farba sa men├ş na ─Źerven├║ a svetlo modr├í farba sa zmen├ş na tmav┼í├ş odtie┼ł. V strede telef├│nu sa nach├ídza ─Źierny p├ísik, ktor├Ż vedie po zadnej ─Źasti telef├│nu a je v ┼łom zadn├í kamera.

Telef├│n je na serveri TENAA uveden├Ż pod ─Ź├şslom modelu NX659J a uv├ídza, ┼że podporuje technol├│giu mobiln├ęho ┼íirokop├ísmov├ęho pripojenia (eMBB) s podporou 5G. Tieto dve farby s├║ vidite─żn├ę aj spredu, ─Źo dod├íva modelu Red Magic 5G celkom zrete─żn├Ż vzh─żad. Na pravej strane s├║ zobrazen├ę kapacitn├ę gomb├şky a ventila─Źn├ę mrie┼żky spolu s tla─Źidlom nap├íjania a kol├şskom hlasitosti. ─Żav├í strana alebo modr├í strana m├í ─Ćal┼íiu vetraciu mrie┼żku, v├Żstra┼żn├Ż pos├║va─Ź a ─Źo vyzer├í ako patentovan├Ż konektor. Na troch ─Źiernych p├ísoch vzadu nes├║com logo Red Magic sa nach├ídzaj├║ aj tri kamery. Na modrej strane telef├│nu je tie┼ż odznak ÔÇś05 '.

Vo vn├║tri je potvrden├ę, ┼że Red Magic 5G m├í ┼íportov├Ż v├Żkon Snapdragon 865 SoC, a┼ż 16 GB LPDDR5 RAM, a pobe┼ż├ş na platforme Android 10. V─Ćaka zoznamom Geekbench sa tie┼ż o─Źak├ívaj├║ varianty 8 GB a 12 GB RAM. ├Üdajne, predch├ídzaj├║ci zoznam telef├│nu TENAA uviedol, ┼że bude ma┼ą 60,65-palcov├í obrazovka a 4, 400 mAh bat├ęria. Rozmery telef├│nu s├║ 168,56 mmx78 mmx9,75 mm. Je potvrden├ę, ┼że m├í 144Hz obrazovku, ktor├í bude najvy┼í┼íia v ka┼żdom telef├│ne. A ako u┼ż n├ízov napoved├í, bude podporova┼ą 5G.

Spolo─Źnos┼ą predt├Żm ┼ík├ídlila, ┼że zariadenie Red Magic 5G bude ma┼ą ÔÇ×vzduchom chladen├ę rie┼íenie r├Żchleho nab├şjaniaÔÇť, ktor├ę pomocou vstavan├ęho ventil├ítora zabr├íni prehriatiu telef├│nu pri r├Żchlom nab├şjan├ş. V s├║─Źasnosti neexistuj├║ ┼żiadne podrobnosti o cen├ích a dostupnosti telef├│nu.