Nový „zabíjač iPhone“ Note 20 od Samsungu začne od 900 GBP pri šokovom skoku ceny

Najnovší mobilný telefón SAMSUNG bude k dispozícii budúci týždeň a najnovšie klebety naznačujú, že bude mať kolísavú cenovku.

Obrovský Galaxy Poznámka 20, predpokladá sa, že bude spustená v auguste 5, podľa správ začne od neskutočných 900 libier za základný model.

Note 20 je údajné pokračovanie minuloročného pôsobivého Galaxy Poznámka 10. Rovnako ako všetky telefóny Samsung Note je to „phablet“ so stylusom na písanie.

Juhokórejská spoločnosť Samsung ešte ani nepotvrdila, že telefón existuje, ale očakáva sa, že ho odhalí počas živého vysielania budúcu stredu.

Podľa dôveryhodného technologického guru Ishana Agarwal, ktorý na internet pravidelne prináša tajné informácie o telefónoch, Note 20 sľubuje, že vypáli značnú dieru vo vreckách kupujúcich.

Písal ďalej Twitter v utorok, že vstupná poznámka 20 bude stáť 999 EUR. Mobil základnej triedy má údajne 4G namiesto 5G konektivity.

Na základe spôsobu, akým spoločnosť Samsung ocenila Galaxy S20, ktorý sa dostal na pulty v apríli, by priniesol britskú cenovú ponuku Note 20 na približne 899 libier.

Verzia 5G bude podľa Ishana stáť viac, vyjde na €1, 099. Očakávali by sme, že sa to bude pohybovať okolo £1000 000 v Británii.

Dusená verzia telefónu, údajne nazývaná Galaxy Poznámka 20 Ultra, cena bude stanovená na €1, 349, podľa Ishana.

Opäť, na základe cien aprílového S20 Ultra, môžeme predpokladať, že Note 20 Ultra vás vráti okolo £1, 199.

Hovorí sa, že Samsung pracuje na dvoch verziách Galaxy Poznámka 20.

Zahŕňajú model základnej triedy a vydarený Note 20 Ultra s pôsobivou škálou špecifikácií.

Hovorí sa, že Ultra bude dodávaný s trojitým fotoaparátom s 108-megapixelovým hlavným objektívom a ultraširokými a teleobjektívmi.

Samozrejme, neexistuje spôsob, ako potvrdiť, že cenovky uvedené spoločnosťou Ishan sú skutočnou ponukou, takže ich zatiaľ vezmite so štipkou soli.

Je možné, že telefóny prídu v úplne inom cenovom rozpätí, pretože fanúšikovia stále nepočuli o Samsungu Note 20.

Viac sa pravdepodobne dozvieme, keď Samsung oficiálne predstaví mobil. Očakáva sa, že to spoločnosť urobí počas online akcie v auguste 5.

Samsung Galaxy Rozbalený trailer škádli, že budúci týždeň bude predstavených PÄŤ nových prístrojov

V iných správach môže ľuďom, ktorí sa vracajú do práce, pomôcť pomôcka na dištancovanie od spoločnosti, ktorá zapípa, kedykoľvek sa od niekoho nebudete držať dva metre.

Rozsiahla aktualizácia prehliadača Google Chrome odhalí, či boli vaše heslá napadnuté.

A iPhone 12 by mohol byť vôbec najtenší vďaka novej technológii obrazovky.

Aká je vaša obľúbená značka telefónov? Dajte nám vedieť v komentároch …

Platíme za vaše príbehy! Máte príbeh pre Naším cieľom je byť vaším tím techniky a vedy? Pošlite nám e-mail na adresu