Nov├Ż Twitter Profily: tento t├Ż┼żde┼ł na soci├ílnych m├ędi├ích

Vitajte v na┼íom t├Ż┼żdennom vydan├ş spr├ív o soci├ílnych m├ędi├ích.

Pom├┤c┼ą ti sledova┼ą soci├ílne m├ędi├íTu je nieko─żko spr├ív, ktor├ę n├ís up├║tali.

─îo je nov├ę v tomto t├Ż┼żdni?

Twitter Spustite nov├ę profily: Teraz m├┤┼żete ÔÇ×posla┼ą nov├║ fotografiu hlavi─Źky do mobiln├Żch aplik├íci├ş pre iPad, iPhone a Android alebo twitter.com a rovnak├Ż obr├ízok sa objav├ş v┼żdy, ke─Ć niekto uvid├ş v├í┼í profil na webe alebo v t├Żchto aplik├íci├íchÔÇť. Ipad u┼ż├şvatelia Apple maj├║ tie┼ż nov├Ż Twitter predplatn├ę.

nov├ę profily slu┼żby TwitterÔÇ×Aj ke─Ć hlavov├í fotografia udr┼żuje v├í┼í profil jednoduch├Ż a konzistentn├Ż v telef├│noch iPhone, iPad a Android, na twitter.com budete ma┼ą aj ─Ćal┼íiu fotografiu, fotografiu na pozad├ş.ÔÇť

Facebook Ponuky s├║ teraz k dispoz├şcii po celom svete: Facebook Dohody boli za─Źat├ę v obmedzenom rozsahu za─Źiatkom tohto roka. Odteraz m├┤┼żu spolo─Źnosti s viac ako 400 sledovate─żmi vytv├íra┼ą online ponuky priamo z ich Facebook Spolo─Źnosti dostan├║ najmenej $ 5 uverej┼łovanie pon├║k.

Facebook pon├║kaÔÇ×V┼íetky spolo─Źnosti, od v├Żznamn├Żch zna─Źiek po miestnych maloobchodn├Żch predajcov, m├┤┼żu pomocou podnikania riadi┼ą predaj, n├ív┼ítevnos┼ą a oslovova┼ą spr├ívy.ÔÇť

Nov├Ż Twitter Profily: tento t├Ż┼żde┼ł na soci├ílnych m├ędi├ích 1Diskusia o na┼íich sie┼ąov├Żch kluboch: Tis├şce obchodn├şkov so soci├ílnymi m├ędiami a majitelia mal├Żch podnikov klad├║ ot├ízky a pom├íhaj├║ in├Żm v na┼íich bezplatn├Żch sie┼ąov├Żch kluboch. Tu je nieko─żko zauj├şmav├Żch diskusi├ş, ktor├ę stoj├ş za zmienku:

 • Facebook hos┼ą odborn├şk John Haydon hovor├ş o Facebook prem├ívka a p├í─Źi sa mi
 • Guest LinkedIn Stephanie Sammons hovor├ş na LinkedIn
 • Recenzia blogu: na za─Źatie blogovania
 • Google+ vylep┼íuje slu┼żbu Hangouts: Medzi najnov┼íie vylep┼íenia v slu┼żbe Google+ Hangouty patr├ş v├Ą─Ź┼íia komunik├ícia o verejn├Żch pozv├ínkach, mo┼żnos┼ą blokova┼ą ─żud├ş a vytvori┼ą hangout vo veku 18 a viac rokov.

  hangouty Google +Teraz m├┤┼żete blokova┼ą ─żud├ş z v├í┼ího Google+ Hangoutu.

  LinkedIn oznamuje Board Connect pre neziskov├ę organiz├ície: LinkedIn Board Connect je program, ktor├Ż pom├íha neziskov├Żm l├şdrom n├íjs┼ą kvalitn├Żch odborn├şkov, ktor├ş sa pripoja k ich spr├ívnym rad├ím.

  Groupon zav├ídza platbyÔÇ×Groupon Payments je teraz k dispoz├şcii v┼íetk├Żm obchodn├şkom Groupon v USA! ! V spojen├ş s najnov┼íou verziou aplik├ície Groupon Merchants pre iPhone a iPod Touch umo┼ż┼łuje Groupon Payments transakcie s kreditn├Żmi kartami pre v┼íetk├Żch obchodn├şkov Groupon. “

  skupinov├ę platbyÔÇ×Groupon Payments okrem zn├ş┼żenia transak─Źn├Żch poplatkov pon├║ka aj slu┼żby, ktor├ę v├Ą─Ź┼íina tradi─Źn├Żch spracovate─żov nerob├ş.ÔÇť

  Pou┼ż├şvatelia StumbleUpon dostan├║ nov├║ aplik├íciu pre iPhone a iPad: Nov├í aplik├ícia StumbleUpon je ÔÇ×intuit├şvnej┼íia a viac o v├ís, tak┼że m├┤┼żete objavova┼ą skvel├ę obr├ízky, vide├í, hry, recepty a ─Ćal┼íie, kdeko─żvek a kdeko─żvek chceteÔÇť.

  https://www.youtube.com/watch?v=HpF6ctqKXAw

  Facebook implementujte zacielenie reklamy prostredn├şctvom e-mailu a telef├│nneho ─Ź├şsla: “Facebook Bud├║ci t├Ż┼żde┼ł uvedie na trh nov├ę funkcie, ktor├ę inzerentom umo┼żnia zacie─żova┼ą svoje reklamy na z├íkazn├şkov na z├íklade kontaktn├Żch inform├íci├ş, ktor├ę inzerent u┼ż zhroma┼żdil ÔÇť.

  Tu je zauj├şmav├Ż n├ístroj soci├ílnych m├ędi├ş, ktor├Ż stoj├ş za zmienku:

  Chumkee: Aplik├ícia zdie─żania soci├ílnych m├ędi├ş s komponentom zdie─żania videa 30 sek├║nd.

  A nenechajte si ujs┼ą:

  Prieskumn├şk soci├ílnych m├ędi├ş sa prezentuje Facebook Samit ├║spechu 2012 (online konferencia).

  Facebook    Samit ├║spechu 2012

  pripoji┼ą dvadsa┼ą Facebook odborn├şci na ve─żkej konferencii examin├ítorov soci├ílnych m├ędi├ş! Po─Ćte sem, aby ste sa dozvedeli viac ..

  Co si myslis? Pros├şm, pode─żte sa o svoje koment├íre ni┼ż┼íie.