Nový telefón LG s dvoma obrazovkami má konštrukčné rozhodnutie, ktoré …

Aj keď vieme, že spoločnosť LG vyvíja zaujímavé koncepcie skladacích telefónov, spoločnosť zatiaľ neprijala skladací pohyb. A kto ich môže viniť, pretože skladacie telefóny nie je ľahké vyrobiť alebo predať. Naopak, na rozdiel od iných výrobcov smartfónov, ktoré vyrábajú štíhlejšie a lepšie vlajkové lode, LG bude hľadať typ zariadenia, ktoré by dnes nemalo byť na trhu: telefóny s dvoma obrazovkami, ktoré vyzerajú škaredšie a stále sú stále použitie zložitejšie ako skladacie zariadenie A nejako druhá obrazovka LG G8X Thin Q ukazuje sekundárnu krivku, ktorá nemá žiadny účel.

Nie som ohromený doplnkom LG Dual Screen, ktorý spoločnosť vytvorila pre spoločnosť VQ ThinQ začiatkom tohto roka, a môj názor sa odvtedy nezmenil, napriek rôznym zlepšeniam, ktoré spoločnosť LG urobila v prípade duálnej obrazovky, aby bola atraktívnejšia pre kupujúci.

Pre začiatočníkov je puzdro pripojené k telefónu cez USB-C, čo je hlavná aktualizácia od jeho predchodcu Pogo Pins. Puzdro s dvoma obrazovkami tiež prináša symetriu do celého zariadenia; preto sa v prípade nachádzajú zbytočné zárezy. Výsledné zariadenie teda vyzerá lepšie ako V50, uvedené nižšie.

Zdroj obrázka: Chris Smith, BGR

Existencia druhej pozície však kričala odhodlanie. Samotná pozícia je kompromisom v dizajne smartfónov – chceme väčší vzhľad a selfie fotoaparát v slušnom mobilnom telefóne. Nemusíte však replikovať zárez na sekundárnom displeji, pokiaľ sa nesnažíte ušetriť peniaze opätovným použitím presne toho istého displeja, aký sa nachádza na G8X.

Záves bol tiež neustále aktualizovaný a teraz môžete nastaviť uhol na 360 stupňov. Viete, či existoval scenár prípadu použitia, keď to musíte urobiť.

Nakoniec prípad Dual Screen pridá obrazovku 2,1 palce vonku, takže môžete skontrolovať čas, výdrž batérie a upozornenia bez toho, aby ste museli otvárať všetko.

Zdroj obrázka: LG

Stále si však nemôžem predstaviť zážitok zo smartfónu, ktorý si vyžaduje použitie takéhoto prípadu. G8X ThinQ nie je skladacie zariadenie a väčšina aplikácií alebo Android nie je optimalizovaná na používanie väčšej obrazovky. Navyše, všetko je dosť silné, s duálnou obrazovkou 14 rozmerov, hrubou 99 mm a hmotnosťou 134 g. Pridajte k hmotnosti 192 g skutočného mobilného telefónu a skončíte s niečím, čo musíte nejako vložiť do vrecka alebo kabelky.

Ďalším dôvodom, ktorý by vás mal zastaviť, je spotreba energie. Druhá obrazovka vyžaduje napájanie, ale nie je jasné, ako to ovplyvňuje celkovú výdrž batérie telefónu.

G8X ThinQ môže byť vynikajúcim vlajkovým telefónom vďaka rovnakým špičkovým komponentom, aké by ste očakávali od vlajkových lodí 2019. K dispozícii je procesor Snapdragon 855, displej s plným rozlíšením OLED Full HD OLED. 6,4 vám palce 6 GB RAM, 128 GB pamäť, microSD podpora, 12-megapixlový hlavný zadný fotoaparát, 13-megapixlový superširoký zadný fotoaparát, 32-megapixlový selfie fotoaparát, so snímačom odtlačkov prstov, Hi-Fi Quad DAC 32-bit, DTS: X 3D Surround Sound, batéria 4.000 mAh s rýchlym nabíjaním Qualcomm 3,0 a certifikácia IP68 Nakoniec telefón používa systém Android 9 z krabice

Na rozdiel od bežného modelu G8, ktorý spoločnosť LG uviedla na trh začiatkom roku 2019, neprichádza s funkciami založenými na gestách ani s rozpoznaním tváre v 3D, čo môže byť užitočnejšie ako druhá obrazovka s upútavaním pozornosti.

Zdá sa však, že telefón LG nemá významnú funkciu podpisu, ktorá by mu pomohla odraziť svojich protivníkov v systéme Android. To vysvetľuje, prečo sa oznámenie LG zameriavalo rovnako na celé príslušenstvo s dvoma obrazovkami, ako na ďalšiu veľkú vec v mobile. Nebudem

Jedna vec, ktorá by mohla urobiť celý duálny displej G8X + oveľa zaujímavejšou, je cena. Ak spoločnosť LG a operátor kombinujú tieto dve možnosti, namiesto účtovania dodatočných poplatkov za duálne zobrazovanie, niektorí kupujúci môžu zvážiť kúpu zariadenia, ktoré ponúka dva displeje. 6,4 palce namiesto platenia viac ako $ 2.000 pre skladacie slúchadlá.

Spoločnosť LG nešpecifikovala podrobnosti o vydaní nových telefónov vrátane stanovenia ceny, ale neočakávajú, že bude k dispozícii príliš veľa duálnej obrazovky. Duálny displej V50 stojí v Kórei približne 180 dolárov, čo by vám malo poskytnúť predstavu o cene tohto príslušenstva. Ak chcete viac priestoru na zábavu alebo produktivitu, je lepšie priniesť lacný tablet s Androidom s bežným mobilným telefónom.