Nový patent by účtoval ovládač PS5 na diaľku

Patent ovládača PS5

Medzi patentmi Sony a PS5 je to skvelý milostný príbeh. Viac ako dva roky sa nezapočítava počet úradných dokumentov, ktoré spoločnosť zverejnila online o službe PlayStation. 5, jeho funkčnosť, ale aj možnosti ovládača, ktorý voláme pre okamih DualShock 5, Dnes nový patent, v ktorom objavujeme zariadenie na dobíjanie diaľkového ovládača!

Možnosť nabíjania diaľkových ovládačov PS5?

Dobíjacia vzdialenosť patentového ovládača PS5

Ďalší segment

V tejto novej patentovej prihláške č Ďalší segment, vidíme, že spoločnosť Sony uvažuje o novom príslušenstve na dobíjanie diaľkových ovládačov PS5. Trochu ako zadný chránič, ktorý práve vyšiel pre ovládač PS4, by bolo nápadom pripnúť príslušenstvo k ovládaču PS5, čo umožňuje podložke využiť výhodu technológie indukčného nabíjania, ktorá sa už nachádza na niektorých smartphones práve teraz. Podľa detailov patentu by tento patent navrhol:

Adaptér bezdrôtového nabíjania, ktorý sa dá zasunúť do ovládača počítačovej hry, môže byť indukčne spojený s nabíjačkou, aby sa bezdrôtovo nabíjal batéria v ovládači. aby hráč mohol vybrať adaptér s ovládačom z nabíjacej základne, ponechať adaptér v radiči a používať tlačidlá radiča aj tlačidlá adaptéra na ovládanie počítačovej hry. Nabíjacia základňa má plochý povrch podobný podložke, na ktorej je umiestnený adaptér na nabíjanie batérie.Ak je to žiaduce, môže byť adaptér elektricky zapojený do elektrického komponentu v skrini regulátora prostredníctvom najmenej jedného elektrického vodiča. zapojený do vstupného / výstupného portu, ako je port univerzálnej sériovej zbernice (USB) alebo rozširujúci port ovládača hry.

Dobíjacia vzdialenosť patentového ovládača PS5

Ďalší segment

Možnosť, ktorú by bolo možné pridať do dlhého zoznamu, už známa vďaka početným patentom na webe. Aj keď, samozrejme, nie všetky zostanú zachované.

PS5, veľa nápadov, ale nič oficiálne!

Doteraz tu uvádzame viac ako dvadsať patentov, ktoré uvádzame podľa kritikov a videa, týkajúce sa PS5, jeho ovládača a VR. Ale bohužiaľ, nič oficiálne. V skutočnosti, od roku 2008 8 Október 2019 a oficiálne oznámenie názvu PS5 nekomunikovalo PlayStation na svojej konzole. Musíme si nevyhnutne všimnúť logo PS5, ktoré bolo oficiálne predstavené začiatkom roku 2020 na CES v Las Vegas, ale nič sa netýkalo samotnej konzoly.