Nový modem Samsung s podporou LTE LTE 1.2 Gbps

Foi em Março deste ano que a Samsung apresentou o seu novo Čipová sada Exynos 8895. Obsahuje buď čipovú sadu Qualcomm, Snapdragon 835, alebo jednu zo základných SoC a podporuje 1 Gb / s. Agora a Samsung melhorou ainda mais o modem do seu chipset Exynos 8895, que nos chega com Cat.18 6CA, que consegue velocidades de até 10,2 Gb / s.

ExynosSamsung ponúka nový modem LTE, ktorý podporuje a optimalizuje prenos dát 1.2 Gbps 1

Funguje to hlavne vtedy, keď spolupracujete s inými užívateľmi, ako napríklad nástrojmi pre stredné a stredné podniky, ktorých výsledkom je pôsobenie. Výsledok má 20%-ný nárast a je k dispozícii na stiahnutie. Dôležité je, aby ste si mohli prezerať všetky svoje obľúbené filmy, sťahovať z nich filmy vo vysokom rozlíšení 10 a viac!

Väčšina operátorov, ktorí kombinujú viac ako jednu veľkú skupinu hudobných skupín, uvádzajú ako hlavné predstavenie svojich výkonov. Ao aumentar a capacidade de agreementgação, este novo modem da Samsung, vaše možnosti prenosu údajov z viacerých databáz, ako aj ďalšie možnosti.

Od spoločnosti Samsung až po najnovšiu technológiu, ktorá sa bude líšiť od konečnej verzie. Portanto ainda não é certo que este novo modem de Cat.18, vá chegar com o Galaxy Poznámka 8. Que supostamente deverá ser já oficializado, no próximo dia 23 de Agosto. Väčšina poznámok k základnej databáze, ako je vlajková loď spoločnosti Huawei, alebo Mate 10 modem de Kat.16. Portanto é de esperar que o Galaxy Poznámka 8, ainda não deva trazer já este update ao modem urobiť Exynos 8895.

Súvisiace články: Spoločnosť ASUS predstavuje novú verziu novín „Vytvorte nestvorených“,

Relembramos que o Galaxy Poznámka 8 deverá ser equipmentado com um ecrã S-AMOLED de 6,3 polegadas que suportará uma relação de aspecto de 18,5: 9. O čipová sada Exynos 8895 Ako varianty majú Snapdragon 835 com 6 GB RAM pamäte a rôzne meradá. Mercados como and China ea Coreia do Sul são especulados receiver Galaxy Poznámka 8 Cisárska edícia kom 8 GB vnútorná pamäť RAM. O Galaxy Poznámka 8 sera o primeiro telefone da série Note a chegar com duas câmaras trasyiras.