Nov├Ż materi├íl spolo─Źnosti Swarm Swarm je doteraz naj┼ítrukt├║rovanej┼í├şm, hmatate─żnej┼í├şm a najdynamickej┼í├şm – z├şskajte teraz z─żavu 20% [Sponsored Post]

Ko┼ża z elektroniky od zna─Źky dbrand. Pre─Źo potrebujete jedno v telef├│ne, notebooku, konzole alebo inom zariaden├ş? Prid├ívaj├║ pri─żnavos┼ą a vrstvu ochrany proti opotrebeniu, dings a ┼íkrabancom. Av┼íak, bu─Ćme ├║primn├ş, m├┤┼żete to dosiahnu┼ą pomocou malej lepiacej p├ísky a presn├ęho o-no┼ża, ak chcete by┼ą chud├ş. To, ─Źo odli┼íuje vzh─żad od spolo─Źnosti dbrand, je, ┼że s├║ dokonale upraven├ę tak, aby sa zmestili na va┼íe zariadenie, a ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie, vyzeraj├║ ├║┼żasne ├║┼żasne.

Novinkou z tla─Źe (alebo z ak├ęhoko─żvek stroja, ktor├Ż pou┼ż├şvaj├║ na v├Żrobu ko┼ż├ş) je posledn├Ż chor├Ż vzh─żad spolo─Źnosti dbrand – Swarm. T├íto najnov┼íia spolupr├íca medzi spolo─Źnos┼ąou dbrand a spolo─Źnos┼ąou 3M m├┤┼że by┼ą zatia─ż najlep┼í├şm vzh─żadom. V├Żrazn├Ż vo┼ítinov├Ż vzor je ve─żmi ┼ítrukt├║rovan├Ż a odr├í┼ża svetlo dynamicky v 12 r├┤znych smeroch. Vyzer├í nielen sladko (ako m├┤┼żeme prida┼ą med), ale m├í tie┼ż neuverite─żn├Ż pocit. Nov├Ż materi├íl spolo─Źnosti Swarm Swarm je doteraz naj┼ítrukt├║rovanej┼í├şm, hmatate─żnej┼í├şm a najdynamickej┼í├şm - z├şskajte teraz z─żavu 20% [Sponsored Post] 1

P├í─Źi sa v├ím? M├íme teda dobr├║ spr├ívu. Doj─Źensk├í ko┼ża, rovnako ako v┼íetky ostatn├ę ponuky ┼ít├Żlov pleti pre spolo─Źnos┼ą dbrand, sa pr├íve teraz pon├║ka na z─żavu 20%. Existuj├║ aj skiny pre Samsung Galaxy S10 k dispoz├şcii na predobjedn├ívku. Na ─Źo ─Źak├í┼í? Zapnite zariadenie dbrand a urobte si zo svojich zariaden├ş ple┼ą roja. Nezabudnite si objedna┼ą v├Żrobky v hodnote najmenej 30 dol├írov, ale odomknite dopravu zdarma.

U┼żijete si pop├ílenie poko┼żky e┼íte viac, ako je znenie tohto ─Źl├ínku. ─îo sa ti nep├í─Źilo? Vy, chlapci, to sa naozaj dr┼ż├ş.

Pozn├ímka: Tento pr├şspevok je reklama. Obsah vo vn├║tri lode nepredstavuje n├ízory ani n├ízory t├şmu Android Police. Pr├şspevky, ako s├║ tieto, pom├íhaj├║ financova┼ą v┼íetky skvel├ę veci, ktor├ę vid├şte na AP, a vy n├ím m├┤┼żete pom├┤c┼ą pri ─Ćal┼íej podpore tak, ┼że sa pozriete na produkty alebo slu┼żby dostupn├ę na tejto str├ínke.

Zauj├şma v├ís sponzorovan├Ż pr├şspevok alebo in├ę reklamn├ę mo┼żnosti? Vypl┼łte tento formul├ír.

Sk├║ste postupova┼ą