Nový Kindle 2016, tenšie a ľahšie za 69,99 EUR

Nový Kindle práve pristál Amazon Talianska. Jedná sa o mierne obnovený model v dizajne – je zaoblenejší – s hrúbka a hmotnosť nižšia ako predchádzajúca verzia,

Rozmery sú teraz vypnuté 160 x 115 x 9,1 mm, zatiaľ čo hmotnosť je 161 gramov, Starý muž meral 169 x 119 x 10,2 mm a vážil viac o 30 gramov. Obrazovka dotyk e-atramentom od 6 palce sú rovnaké ako vždy, Uznesenie zostalo nezmenené na 161 PPI.

Nový KindleNový Kindle 2016

Inovácia hardvéru je nepochybne spojená so zdvojnásobením množstva pamäte RAM, teraz 512 MB, Neexistuje Wi-Fi a Bluetooth prvýkrát podporuje pripojenie externých zariadení užitočných pre nevidiacich, teda slúchadiel a reproduktorov. Malo by sa však poznamenať, že v Taliansku tento spôsob používania ešte nebol odblokovaný na úrovni softvéru.

Z hľadiska softvéru možnosť exportujte poznámky s výbermi z knihy do e-mailu, prijímajte poznámky vo formáte PDF aj ako súbor, ktorý je možné použiť s najbežnejšie používanými programami.

myslím 2016

„Táto funkcia bude k dispozícii v nasledujúcich týždňoch ako súčasť bezplatnej a bezdrôtovej aktualizácie softvéru,“ uvádza sa v oficiálnej poznámke. Hovoríme o osobnej domovskej obrazovke: aktualizované rozhranie a navigácia by mali uľahčovať vyhľadávanie nových kníh a správu zoznamu želaní.

Nové Kindle je odteraz k dispozícii v rezerváciách od 69,99 EUR, čiernobielo a biely bude distribuovaný v nasledujúcich týždňoch. Okrem Amazon Dá sa kúpiť v reťazcoch Mediaworld, Hoepli, Giunti a Euronics.