Nový iPhone na rok 2022 s dôrazom na farbu

Dnes sa pozrieme na únik informácií o ďalšom iPhone, ktorý bude pravdepodobne odhalený začiatkom roka 2022. Tento nový iPhone by bol v skutočnosti iPhone SE 3, alebo iPhone SE (2022), ale zatiaľ si nemôžeme byť istí názvom Apple vyberie pre zariadenie. Zdá sa pravdepodobné, že uvidíme nové zariadenie s oveľa väčším výkonom a rýchlosťou, ale len málo v spôsobe zmeny fyzického tvaru.

Rovnaký tvar, väčší výkon

Ak sa tešíte z veľkosti, tvaru a možností iPhonu SE, ktorý práve máte, A práve ste toto zariadenie spustili na zem a ROZBITLI ste si sklo displeja, nasledujúca správa bude pravdepodobne vítanou aktualizáciou. Nový iPhone SE 3 Macotakara v Japonsku tento týždeň hovorí, že príde s veľkosťou a tvarom takmer identickým s veľkosťou a tvarom jeho predchodcu. iPhone SE (3. generácia), ako ho nazývajú, si pravdepodobne zachová svoj obdĺžnikový displej, veľké horné a spodné rámy a fyzické tlačidlo domov (so skenovaním odtlačkov prstov Touch ID).

iPhone SE (2. generácia) bol predstavený v apríli 2020 s a 4.7-palcový obdĺžnikový displej (s ostrými rohmi) a jeden fotoaparát na prednej a zadnej strane zariadenia. Hovorí sa, že nový model bude obsahovať rovnaké fotoaparáty, displej a všeobecný dizajn krytu, ale prinesie nový procesor A15 a modem Qualcomm Snapdragon 5G pre 5G pripojenie na celom svete.

Oči na farbe

Zatiaľ nie je známe, aké kozmetické zmeny sa na tomto zariadení vykonajú v súvislosti s farbou. Je pravdepodobné, že uvidíme iPhone SE 3 začiatkom roku 2022 s farbami nad rámec toho, čo je v súčasnosti dostupné s Generation 2: Biela, čierna a (PRODUCT)RED.

Aktuálne farby pre iPhone 11 (inak iPhone s najnižšou špecifikáciou a najnižšou cenou dostupný od Apple dnes) zahŕňajú bielu, čiernu, (PRODUCT)RED, žltú, zelenú a fialovú. Nebolo by prekvapením, keby sa do iPhone SE pridala zelená, fialová a žltá 3 zostava pri spustení.

iPhone 12 sa momentálne dodáva v rovnakej sérii farieb ako iPhone 11, okrem žltej – ktorá je nahradená modrou. Spúšťacie farby pre iPhone 13 zahŕňajú rovnakú modrú, (PRODUCT)RED a čierno/bielu, tu nazývanú Starlight a Midnight.

iPhone 13 tiež formálne zaviedol PINK do mixu – ten pravdepodobne zostane odsunutý na nový model, pokiaľ iPhone SE 3 predstavuje oveľa viac nosnú verziu ružovej (ako je Bubblegum Pink namiesto zahmlenej ružovej, ktorá je teraz súčasťou iPhone 13).

Ak v každom okamihu hľadáte iPhone s najnižšou cenou a mali ste možnosť vybrať si akúkoľvek farbu dúhy (a ešte viac), ktorú by ste si vybrali? Prešli by ste na zelenú, alebo ostali pri klasike? Rozhodli by ste sa pre matný povrch alebo by ste si vybrali verziu, ktorá je priehľadná, čo vám umožní vidieť útroby telefónu?