Nový iPhone 7, duálne fotoaparáty a bez zásuviek

Apple má práve predstavil iPhone 7, nový smartphone, ktorý obnovuje ponuku z domu v Kalifornii. Nový model je opäť zamietnutý v dvoch verziách z roku 2008 4,7 je 5,5 palcov a v porovnaní s predchádzajúcimi zariadeniami iPhone 6 má len niekoľko významných rozdielov.

iPhone 7

Dizajn je takmer identický, natoľko, že puzdro iPhone 6s funguje aj pre iPhone 7, Apple revidovala však dostupné farby, ktoré budú najzreteľnejším signálom, spolu so skutočnosťou, že plastové pásky potrebné na priehľadnosť RF boli odstránené. V čiernej verzii má logo spoločnosti rovnakú farbu.

Menej honosné, ale rezistentnejšie absencia zásuvky jack z 3,5 milimeter, to pre slúchadlá. Podrobnosti, ktoré sa v posledných mesiacoch zväčša očakávali a prediskutovali. Zmena, ktorá pravdepodobne pomohla Apple aby bol nový iPhone nepremokavý a prachotesný – technicky existuje certifikácia IP67. Balenie obsahuje pár slúchadiel s konektorom Lightning a tiež adaptér pre tých, ktorí chcú používať svoje tradičné slúchadlá.

Podľa Phil Schillera je to odvaha inovovať, ale tiež čeliť tvrdej bitke: priestoru vo vnútri jednotky a „udržiavanie starého analógového konektora, ktorý robí jednu vec, nie je veľkým využitím priestoru“.

iPhone 7

V každom prípade to generálny riaditeľ zdôraznil vízia Apple je to bezdrôtová budúcnosť. Jeden sa pýta, či iPhone stratí kontakt v nasledujúcich rokoch, keď Apple sa rozhodne používať bezdrôtové nabíjanie. Aby sme naplnili túto víziu, Apple tiež predstavil AirPods, pár náhlavných súprav Bluetooth, ktoré sa budú predávať samostatne. Vnútri je mikročip nazývaný W1 a navrhnutý spoločnosťou Apple, ktorá obsahuje okrem akcelerometrov na pripojenie aj akcelerometre a to, čo je potrebné na to, aby slúchadlá boli citlivé na dotyk. ostatné Apple poplatok trvá najmenej päť hodín – čo nie je veľa pre bezdrôtové slúchadlá, ale možno kompenzuje ľahkú inštaláciu a synchronizáciu nastavení prostredníctvom iCloud?

iPhone 7 airpods

K dispozícii je tiež nový fotoaparát, Šošovka má šesť prvkov a clonu f /1,8, zatiaľ čo procesor obrázkov je ešte rýchlejší ako predtým. Senzor má počas snímania 12 megapixelov Pravý tón pozostáva zo štyroch LED a optická stabilizácia, Nový hardvér je podporovaný novými funkciami strojového učenia integrovanými do iOS 10 a vyhradenými pre digitálne obrazy, zatiaľ čo vývojári budú môcť využívať príležitosti, ktoré ponúka formát RAW.

Na telefóne iPhone 7 Plus, model z 5,5 palce, namiesto toho máme a dvojitým klepnutím na nesprávnom riadku, čo urobili LG alebo Huawei. Duálna optika vyčnieva z tela telefónu, pozostáva zo širokého uhla a teleobjektívu, čo umožňuje väčšiu flexibilitu. ostatné Apple Získate dvojnásobný optický zoom bez straty akýchkoľvek detailov. Môžete tiež „hrať“ s hĺbkou ostrosti a získať pekný bokeh efekt podobný tomu, čo ponúka Huawei P9; Je tiež možné mať hĺbkový efekt pre obrázky „podobné 3D“, zvlášť zaujímavé pre portréty. Najnovšie správy však nebudú k dispozícii okamžite, ale prídu neskôr s aktualizáciou softvéru. Spolu s veľkosťou je to jediný prvok, ktorý dnes večer rozdeľuje tieto dva modely Apple,

iPhone 7 izba

Spredu Apple vybrala senzor z 7 MP so stabilizáciou programu. Spoločnosť má navrhol tiež ikonické tlačidlo Domov, ktoré je teraz citlivé na množstvo tlaku a integruje hmatovú reakciu, Niektoré úpravy tiež na LCD obrazovke, ktorá má teraz ešte lepšie farebné pokrytie. Ďalším pozoruhodným vylepšením (pre iPhone) je duálne stereofónne reproduktory: dva predné reproduktory, ako na každom HTC alebo najnovšom Sony Xperia X.

Hardvérové ​​zmeny nie sú viditeľné, ale nie sú o nič menej významné. Na novom telefóne iPhone 7 skutočne nájdeme procesor Apple A10 Fusion, ktorá ponúka ešte viac energie – o 40% viac ako Apple A9. Vnútri štvorjadrového procesora od opisu Apple, vyzerá to ako spoľahlivá konfigurácia BIG: dve jadrá pre vysoký výkon, ďalšie dve pre pravidelnú prácu a nízku spotrebu. Grafický výkon namiesto toho vzrástol o 50%, opäť podľa oznámenia Apple, Zrejme mu chýba sila, napr. Apple ukázal, ako je možné upravovať obrázky RAW pomocou Photoshopu na novom iPhone. U niektorých videohier spoločnosť opäť ukázala grafické prvky. Apple , ako obvykle, neoznámil množstvo pamäte RAM.

Nové telefóny iPhone 7 a iPhone 7 Plus tiež sľubuje väčšiu autonómiu. Najmä iPhone 7 malo by trvať o dve hodiny dlhšie 6-číslo. Skontrolujte množstvo vnútornej pamätemiesto. Teraz iPhone začína na 32 GB a potom skočí na 128 alebo 256 GB – posledná možnosť je alternatívou, ktorá neexistovala minulý rok.

Nový iPhone 7 narodený prirodzene s iOS 10, najnovšia verzia sistema operativo, ktorá prináša správy ako diferenciálna integrita, väčšia integrácia pre Siri, Quick Type a oveľa viac (pozri aj iOS 10, všetky novinky).

Pokiaľ ide o ceny, 799, 909 a 1019 EUR za verziu z roku 2006 4,7 palec a 939, 1049 a 1159 pre iPhone 7 Plus. Jednotka bude na trhu od 16. septembra vrátane Talianska.