Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nový gameplay stream prezentuje majstrov v akcii

Nový gameplay stream prezentuje majstrov v akcii 1

správy

Arkádová športová hra pre fanúšikov Roller Champions, ktorú hrá zadarmo spoločnosť Ubisoft, bola odhalená na E3 2019 a teraz je uprostred uzavretej alfa na počítači cez Uplay. Pozvánky sú stále k dispozícii do 23. marca. Ak vás zaujíma možnosť skočiť do dnešného herného toku, poskytuje vám pekný prehľad o tom, o čom to všetko je.

Stručne povedané, konkurenčná tímová hra 3v3 vidí hráčov bojujúcich za držanie lopty a pokúšajúcich sa získať body hádzaním cez obruč po dokončení kôl hracieho priestoru, ktorý funguje ako dvor a obvod. V podstate platí, že čím viac kôl absolvujete, tým vyššie je vaše skóre, keď hodíte loptu cez obruč.

Na to, aby tímy uspeli, sa budú musieť spoliehať na ostrú tímovú prácu. Lopta sa zvyšuje, keď sa zvyšuje okolo trate a snaží sa vyhnúť súperom pomocou pohybov, ako sú Air Tackle, Extended Tackle a Team Grapple, aby sa zbavili držania lopty.

Môžete sa pozrieť na celú hodinu Prúd z Ubisoft nižšie.

Spustenie programu Roller Champions bolo pôvodne naplánované iba na počítači PC, teraz sa však plánuje vydanie na platforme PS4, Xbox One, Nintendo Switch, a tiež mobilné zariadenia. Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne novinky týkajúce sa vzájomného hrania.

Roller Champions uzavrel alfa beží od 11. marca do 23. marca na PC.