Nový firmvér z Číny podporuje GMS. Samsung Galaxy C9 Pro, C7 Pro a C5 Pro dostanú obchod Play čoskoro !!

Smartfóny v Číne nie sú zahrnuté Google Play Store alebo mobilné služby Google (GMS). Ale správy okolo bloku boli správy spoločnosti Samsung Galaxy C9 Pro, C7 Pro a C5 Pro dostanú Google Play Store česť čoskoro. Dostanú tiež podporu pre mobilné služby Google (GMS). To všetko je súčasťou novej aktualizácie softvéru / firmvéru.

Čo sú to mobilné služby Google (GMS)?

Google Mobile Services (GMS) je zbierka aplikácií Google a rozhraní API. Tieto aplikácie pomáhajú podporovať veľa funkcií vášho telefónu / zariadenia. Aplikácie hladko fungujú, aby zabezpečili, že váš telefón / zariadenie poskytuje vynikajúce používateľské prostredie a spĺňa všetky vaše potreby. Medzi najužitočnejšie aplikácie v mobilných službách Google (GMS) patria:

Google vyhľadávanie:

Aplikácia Vyhľadávanie Google je najrýchlejším a najjednoduchším spôsobom, ako môžu používatelia nájsť to, čo potrebujú na webe a dokonca aj na svojich zariadeniach s Androidom.

Google Chrome:

Prehliadač Google Chrome umožňuje používateľom rýchlo prehliadať a pri prehliadaní šetrí až 50% ich údajov o telefóne / zariadení.

YouTube:

s YouTube môžu používatelia sledovať najnovšie videá, prihlásiť sa na odber kanálov, ktoré radi sledujú, zdieľať so svojimi priateľmi a sledovať akékoľvek zariadenie.

Google Play Store:

Google Play Store má viac ako 1 milióny aplikácií na svojej platforme a má tiež najväčšiu zbierku elektronických kníh na svete, milióny skladieb a tisíce filmov. Nájdete aplikáciu pre všetko, čo chcete Google Play Store,

Galaxy C9 Pro, C7 Pro a C5 Pro podporujú Play Store a GMS

Nové budovy Galaxy C9 Pro, C7 Pro a C5 Pro, uvedené v správach, s podporou mobilných služieb Google a predinštalovaného Obchodu Play, sa zatiaľ neuvádzajú na trh. Dobrou správou je, že už máme počet budov. Aktualizácia pre C5 Pro nesie číslo buildu C5010ZCU1AQC4, C7 Pro dostane build C7010ZCU1AQC4 a C9 Pro build number je C9000ZCU1AQC4.

Žijete v Číne a dostali ste niektorý z týchto nových softvérových aktualizácií k vám Galaxy C9 Pro, C7 Pro alebo C5 Pro? Ak áno, ponáhľajte sa, aktualizujte a užívajte si GMS. Páčia sa vám rôzne aplikácie a vybavenie, ktoré s GMS zažívate, s aplikáciami, ako sú Mapy Google, Gmail, Hangouty, Disk Google, Fotografie, Hudba Play a mnoho ďalších.

Teraz s dostupnosťou do Google Play Store, používatelia v Číne by mali prístup k nespočetným aplikáciám, knihám, filmom, hrám, aplikáciám produktivity, dôležitým aplikáciám atď. Ak boli aktualizácie skutočne zavedené, nebolo potvrdené. Ak ešte neboli prepustené alebo uvedené na trh, nejde o obavy. Potvrdzuje sa, že nová výstavba Galaxy C9 Pro, C7 Pro a C5 Pro budú mať funkcie Google PLay Store a GMS.