Nov├Ż Facebook Messenger aktualiz├ícia: Ako aplik├ícia vyzer├í a funguje teraz

Nov├Ż Facebook Messenger  aktualiz├ícia: Ako aplik├ícia vyzer├í a funguje teraz 1

Facebook pripravuje aktualiz├íciu Facebook Messenger , ktor├í odstra┼łuje kartu Discover (kam by ste norm├ílne h─żadali chatboty), a z├írove┼ł men├ş sp├┤sob, ak├Żm n├íjdete GIF alebo n├ílepky na odoslanie v konverz├ícii.

─îo je nov├ę v aplik├ícii pre mobiln├ę zasielanie spr├ív?

Kedy sa dostanete Messengeraktualizácia?

Facebook prv├Żkr├ít ozn├ímila, ┼że sa pl├ínuje aktualiz├ícia Messenger minul├ę leto a TechCrunch teraz uv├ídza, ┼że aktualiz├ícia sa za─Źne roz┼íirova┼ą v marci 2020. Av┼íak americk├Ż editor Pocket-lint dostal aktualiz├íciu koncom febru├íra na svojom mobilnom zariaden├ş, tak┼że je pravdepodobn├ę, ┼że u┼ż bude pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov k dispoz├şcii.

─îo je nov├ę s Messenger?

Karta Discover bye-bye

Facebook MessengerAplik├ície pre Android a iOS pre Android boli zjednodu┼íen├ę. Aktualiz├ícia odstra┼łuje v┼íetky funkcie zameran├ę na podnikanie.

Tu je ─Źo Messenger vyzeralo to takto:

Nov├Ż Facebook Messenger  aktualiz├ícia: Ako aplik├ícia vyzer├í a funguje teraz 2

Tu je ─Źo Messenger Vyzer├í to, ┼że s novou aktualiz├íciou:

Nov├Ż Facebook Messenger  aktualiz├ícia: Ako aplik├ícia vyzer├í a funguje teraz 3

V┼íimnite si, ┼że karta Discover napravo u┼ż nie je pr├şstupn├í z dolnej li┼íty. Na karte Discover n├íjdete aj firemn├ę ├║─Źty a ─Źety Facebook Okam┼żit├ę hry. Okam┼żit├ę hry s├şce na webe st├íle existuj├║, ale v r├ímci tejto novej aktualiz├ície mobilnej aplik├ície dostali sekeru (spolu s objavom). K hr├ím nie je mo┼żn├ę pristupova┼ą z hlavnej str├ínky Facebook app.

Nov├Ż Facebook Messenger  aktualiz├ícia: Ako aplik├ícia vyzer├í a funguje teraz 4

V┼íetko o ─żu─Ćoch

V novom Messenger n├ívrh aplik├ície, Facebook kladie nov├Ż d├┤raz na sekciu ─Żudia. Teraz m├┤┼żete vidie┼ą ve─żk├ę profilov├ę fotografie svojich kontaktov a ─żahko zisti┼ą, ─Źi ich ned├ívno aktualizovali Facebook Pr├şbehy. V├í┼í zoznam kontaktov je usporiadan├Ż pod─ża najpou┼ż├şvanej┼í├şch online kontaktov.

GIF a nálepky, oh môj

Nov├ę Messenger aplik├ícia prepne vzh─żad GIF a n├ístroja na v├Żber samolepiek.

Predt├Żm, ako ste klepli na smajl├şka v textovom poli, aby ste spr├şstupnili a preh─żadali v┼íetky dostupn├ę s├║bory GIF, nad textov├Żm po─żom by sa vysunul karusel, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş prejs┼ą prstami alebo ich vyh─żada┼ą. Teraz sa zobrazuj├║ ni┼ż┼íie a m├┤┼żete prejs┼ą prstom nahor a vysun├║┼ą z karty podobu. prezera┼ą a triedi┼ą prostredn├şctvom GIFov.

Ako to vyzeralo:

Nov├Ż Facebook Messenger  aktualiz├ícia: Ako aplik├ícia vyzer├í a funguje teraz 5

Ako to vyzerá teraz:

Nov├Ż Facebook Messenger  aktualiz├ícia: Ako aplik├ícia vyzer├í a funguje teraz 6

Note ┼że m├┤┼żete ─żah┼íie prep├şna┼ą medzi GIF a n├ílepkami a n├ílepky sa tie┼ż zobrazuj├║ rovnako ako v s├║─Źasnosti GIF:

Nov├Ż Facebook Messenger  aktualiz├ícia: Ako aplik├ícia vyzer├í a funguje teraz 7

Je to tak?

Toto s├║ hlavn├ę zmeny, ktor├ę sme doteraz zaznamenali. Dajte n├ím vedie┼ą, ak ste videli ostatn├Żch.