Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nov├Ż digit├ílny teplomer Xiaomi YouPin debutuje v spolo─Źnosti Banggood s kup├│nom

Digitálny teplomer Xiaomi YouPin

Platforma crowdfunding Xiaomi YouPin priv├ştal nov├ę digit├ílny teplomer Zna─Źka Tonze, ktor├í je teraz k dispoz├şcii na n├íkup aj u n├ís v obchode Banggood, samozrejme za v├Żhodn├║ cenu v─Ćaka ┼ípeci├ílnemu kup├│nu.

Teplomer Xiaomi YouPin Tonze m├í z─żavu s kup├│nom a 8ÔéČ

Digitálny teplomer Xiaomi YouPin

digit├ílny teplomer Tonze DT-101A z Xiaomi YouPin prezentuje sa ako jednoduch├ę, z├ísadn├ę a ekonomick├ę rie┼íenie. Neexistuj├║ ┼żiadne inteligentn├ę prvky, ale je mo┼żn├ę ich pou┼żi┼ą ├║stne a umiestni┼ą ich do v├Żklenku v podpazu┼í├ş. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na tla─Źidlo nap├íjania a odozva doraz├ş do 60 sek├║nd (so zvukov├Żm sign├ílom na konci ─Źakacej doby). Pr├şstroj je vybaven├Ż praktick├Żm displejom na zobrazenie teploty, zatia─ż ─Źo zadn├í ─Źas┼ą je ─żahko odn├şmate─żn├í (tam je vlo┼żen├í bat├ęria).

Tonzov├Ż digit├ílny teplomer od spolo─Źnosti Xiaomi YouPin - Banggood

Digitálny teplomer s LCD displejom

Viac Menej

Nie je v├í┼í dopyt po ponuk├ích uspokojen├Ż? Potom sa pozrite na tie najlep┼íie ponuky d┼ła Banggood, v ktor├Żch ur─Źite n├íjdete chlieb na zuby. Chcete e┼íte viac? Ak chcete dost├íva┼ą ponuky v re├ílnom ─Źase, nev├íhajte sa zaregistrova┼ą na n├í┼í vyhraden├Ż kan├íl telegramov, Ak potrebujete podporu, rady a inform├ície o preprave, odpor├║─Źame v├ím nav┼ít├şvi┼ą na┼íu telegramov├║ skupinu GizDeals a asisten─Źnej slu┼żbe H24 AskMrDeals,


OllowNasledujte GizChinu Google News, kliknut├şm na hviezdu n├ís prid├íte medzi svojich ob─ż├║ben├Żch ԺɴŞĆ.


Predch├ídzaj├║ci ─Źl├ínokXiaomi Mijia Smart Video zvon─Źek 2: nov├Ż inteligentn├Ż videov├Ż zvon─Źek, ktor├Ż sa pred├íva na str├ínkach YouPin Nov├Ż digit├ílny teplomer Xiaomi YouPin debutuje v spolo─Źnosti Banggood s kup├│nom 1

V l├íske k technol├│gii, s oh─żadom na smartphony, neopovrhuje ┼żiadnu ─Źinnos┼ą s├║visiacu s nerdsk├Żm svetom. Telev├şzne seri├íly, filmy, manga, anime a komiksy (Marvel z├ívisl├ş) s├║ na programe rokovania.