Nov├Ż Apple Airpods, Apple TV, iPod Touch a Apple Watch p├ísma uveden├ę v cie─żovom syst├ęme z├ísob

Nov├Ż Apple Airpods, Apple TV, iPod Touch a Apple Watch p├ísma uveden├ę v cie─żovom syst├ęme z├ísob 1

Apple  Airpods

Niektor├ę nov├ę Apple zariadenia boli uveden├ę v internom syst├ęme cie─żov├ęho invent├íra, podrobnosti o niektor├Żch nov├Żch Apple Airpods, Apple TV, iPod Touch a nov├ę Apple Watch skupiny boli odoslan├ę 9 na 5 Mac.

Zariadenia s├║ v syst├ęme uveden├ę ako Apple Gener├ície let├║nov X, Apple Gener├ície TV Gen X, iPod Touch X a Apple Watch S├ęria X Band.

Apple  telev├şzia

Nov├ę let├║ny objavil Jon Prosser, ktor├Ż o nich zverejnil podrobnosti Twitter, jeho tweet n├íjdete ni┼ż┼íie.

Zamestnanci viacer├Żch cie─żov├Żch firiem sa mi o tom za─Źali ­čĄö

V ich syst├ęmoch a na UPC skeneroch je toto tajomn├ę ÔÇ×Apple Zoznam AirPods (X Generation) ÔÇŁ, cena za 399 dol├írov. ­čĹÇ

Potenci├ílne AppleSl├║chadl├í ÔÇ×StudioPodsÔÇť s u┼íami. Spusti┼ą ─Źoskoro (marec)? pic.twitter.com/NVcqH8As47

– Jon Prosser (@jon_prosser) 22. febru├íra 2020

Zoznamy v cie─żov├Żch syst├ęmoch maj├║ ur─Źit├ę ceny Apple Je uveden├í na 179,99 dol├írov, iPod Touch X Generation je uveden├í na 399,99 dol├írov, Apple Watch S├ęria X Band je uveden├í na 49,99 dol├írov a Apple Let├║ny X Generation s├║ k├│tovan├ę s cenou 399,99 dol├írov, mohli by to by┼ą samozrejme nespr├ívne ceny, preto┼że s├║ to z├ístupn├ę symboly v syst├ęme cie─żov├Żch z├ísob.

Apple O─Źak├íva sa, ┼że uvedie na trh nov├Ż iPhone SE 2 (iPhone 9) na tla─Źovej udalosti v marci, aby sme mohli vidie┼ą v┼íetky tieto nov├ę zariadenia na tej istej udalosti, o tejto udalosti sa hovor├ş 31. marca.

zdroj: Jon Prosser, 9 na 5 gumák, MacRumors

Obrázok Kredit

Najnovšie ponuky Geeky Gadgets