Nový a rýchlejší router WiFi od spoločnosti Google príde a môže fungovať ako …

Keď bol v roku 2017 spustený Google Wifi, rýchlo sa stal naším obľúbeným sieťovým routerom vďaka svojej malej veľkosti, ľahko použiteľnej konfigurácii a hodnote za peniaze v porovnaní s inými konkurenciami.

A teraz to vyzerá, že sa blížime k nasledujúcemu vydaniu. Nové odhalenia prehliadača Chrome neobsahujú Google Box Google Box 2 už na výrobnej linke a jeho debut môžete vidieť koncom tohto roka.

S názvom Mistral (čo znamená vietor) bude ďalšia generácia Google Wifi používať ako hlavný procesor novú QCS400 radu QCS400 (čipový systém). Toto je neobvyklá voľba pre smerovač, pretože QCS400 bol navrhnutý primárne pre použitie na inteligentných reproduktoroch. Nový systém Qualcomm SoC podporuje aj Wi-Fi 6, bezdrôtová technológia novej generácie predtým známa ako 802.11ax.

To znamená Google Wifi 2 Bude schopný dosiahnuť vyššiu maximálnu šírku pásma s lepšou distribúciou na viacerých zariadeniach, pričom bude potenciálne schopný vkladať zvukovú a zvukovú reprodukciu.

Všetko v názve

Počas príchodu Google Wifi 2 Stále existujú špekulácie: je tu tiež možnosť vidieť tú istú funkciu zahrnutú v inteligentných reproduktoroch na domovskej stránke Google. 2 Funguje ako textilný smerovač – kódové meno Mistral objavil v apríli 2019 Kevin Tofel, ktorý v tom čase predpokladal, že zariadenie bolo rečníkom alebo novým vzhľadom.

Spoločnosť Google však má históriu názvov produktov Wi-Fi podľa typov vetra, napríklad „Storm“ pre smerovače OnHub vyrábané v spojení s Asus a TP-Link a „Gale“ pre prvú generáciu Google. Wifi: prvý sieťový systém v hardvérovom sortimente „Made by Google“.

Ľudia v Orle-eyed v prehliadači Chrome Unboxed tiež objavili veľmi presvedčivé pokyny na aktualizáciu zmien kódu v aplikácii Mistral, čím potvrdili, že ide o smerovač siete a nie o inteligentný reproduktor. Spoločnosť Google tiež viedla niekoľko rozhovorov medzi vývojármi Google, ktorí rovnakým spôsobom odkazujú na Galeho a Mistrala.

Chrome Unboxed si však uvedomil, že Mistral je už vo fáze testovania overovania výroby, čo znamená, že pravdepodobne nebudeme musieť dlho čakať, kým ho uvidíme lepšie. systém Knit Google Wifi rýchlejšie a potenciálne múdrejší.