Nov├Ż a r├Żchlej┼í├ş router WiFi od spolo─Źnosti Google pr├şde a m├┤┼że fungova┼ą ako …

Ke─Ć bol v roku 2017 spusten├Ż Google Wifi, r├Żchlo sa stal na┼í├şm ob─ż├║ben├Żm sie┼ąov├Żm routerom v─Ćaka svojej malej ve─żkosti, ─żahko pou┼żite─żnej konfigur├ícii a hodnote za peniaze v porovnan├ş s in├Żmi konkurenciami.

A teraz to vyzer├í, ┼że sa bl├ş┼żime k nasleduj├║cemu vydaniu. Nov├ę odhalenia prehliada─Źa Chrome neobsahuj├║ Google Box Google Box 2 u┼ż na v├Żrobnej linke a jeho debut m├┤┼żete vidie┼ą koncom tohto roka.

S n├ízvom Mistral (─Źo znamen├í vietor) bude ─Ćal┼íia gener├ícia Google Wifi pou┼ż├şva┼ą ako hlavn├Ż procesor nov├║ QCS400 radu QCS400 (─Źipov├Ż syst├ęm). Toto je neobvykl├í vo─żba pre smerova─Ź, preto┼że QCS400 bol navrhnut├Ż prim├írne pre pou┼żitie na inteligentn├Żch reproduktoroch. Nov├Ż syst├ęm Qualcomm SoC podporuje aj Wi-Fi 6, bezdr├┤tov├í technol├│gia novej gener├ície predt├Żm zn├íma ako 802.11ax.

To znamen├í Google Wifi 2 Bude schopn├Ż dosiahnu┼ą vy┼í┼íiu maxim├ílnu ┼í├şrku p├ísma s lep┼íou distrib├║ciou na viacer├Żch zariadeniach, pri─Źom bude potenci├ílne schopn├Ż vklada┼ą zvukov├║ a zvukov├║ reprodukciu.

Všetko v názve

Po─Źas pr├şchodu Google Wifi 2 St├íle existuj├║ ┼ípekul├ície: je tu tie┼ż mo┼żnos┼ą vidie┼ą t├║ ist├║ funkciu zahrnut├║ v inteligentn├Żch reproduktoroch na domovskej str├ínke Google. 2 Funguje ako textiln├Ż smerova─Ź – k├│dov├ę meno Mistral objavil v apr├şli 2019 Kevin Tofel, ktor├Ż v tom ─Źase predpokladal, ┼że zariadenie bolo re─Źn├şkom alebo nov├Żm vzh─żadom.

Spolo─Źnos┼ą Google v┼íak m├í hist├│riu n├ízvov produktov Wi-Fi pod─ża typov vetra, napr├şklad ÔÇ×StormÔÇť pre smerova─Źe OnHub vyr├íban├ę v spojen├ş s Asus a TP-Link a ÔÇ×GaleÔÇť pre prv├║ gener├íciu Google. Wifi: prv├Ż sie┼ąov├Ż syst├ęm v hardv├ęrovom sortimente ÔÇ×Made by GoogleÔÇť.

─Żudia v Orle-eyed v prehliada─Źi Chrome Unboxed tie┼ż objavili ve─żmi presved─Źiv├ę pokyny na aktualiz├íciu zmien k├│du v aplik├ícii Mistral, ─Ź├şm potvrdili, ┼że ide o smerova─Ź siete a nie o inteligentn├Ż reproduktor. Spolo─Źnos┼ą Google tie┼ż viedla nieko─żko rozhovorov medzi v├Żvoj├írmi Google, ktor├ş rovnak├Żm sp├┤sobom odkazuj├║ na Galeho a Mistrala.

Chrome Unboxed si v┼íak uvedomil, ┼że Mistral je u┼ż vo f├íze testovania overovania v├Żroby, ─Źo znamen├í, ┼że pravdepodobne nebudeme musie┼ą dlho ─Źaka┼ą, k├Żm ho uvid├şme lep┼íie. syst├ęm Knit Google Wifi r├Żchlej┼íie a potenci├ílne m├║drej┼í├ş.