Nový 13-palcový MacBook Pro môže byť hneď za rohom

Podľa užívateľa YouTube A analytik Jon Prosser môže očakávať prepracovanie 13-palcového písma MacBook Pro bližšie, ako sa očakávalo. Zdroj hovorí, že nové modely môžu prísť začiatkom mája.

Ako hovorí MacRumors, analytik Ming-Chi Kuo to predpovedal Apple Nové MacBook Air a MacBook Pro budú uvedené na trh v druhom štvrťroku tohto roku. Nový MacBook Air je už uvedený na trh, takže nové znalosti MacBook Pro zostávajú.

John Prosser to hovorí Apple Model môže vyskočiť až 14 palcov so znížením okrajov v rámci toho istého tela. Toto môže nahradiť model 13 palcov.

Toto je už dlho očakávaná šablóna pre používateľov Apple Tí, ktorí nechcú 16-palcový počítač, ale chcú si kúpiť vybavenie dodávané s nožnicovými klávesnicami. Toto bude jedna z vynikajúcich správ pre tento MacBook Pro.

Desiata generácia procesorov Intel Ice Lake bude v novom modeli

Okrem novej klávesnice by sme mali v tomto modeli vidieť aj procesory Intel Ice Lake 10. generácie. Čo by mohlo znamenať, že by bolo veľmi žiaduce pre tých, ktorí chcú vystupovať v menšej veľkosti.

V tejto chvíli nezabudnite, že tieto informácie nie sú oficiálne. Pravda je však taká, že po zavedení nových MacBook Air a iPad Pro Apple Pripravuje sa na niekoľko vydaní v blízkej budúcnosti.

Redaktori 4 novín odporúčajú: